Kateřina Kristelová usedla za jeden mikrofon se svým partnerem Kazmou

kazma-katerina-167Včera ráno měl premiéru nový Ranní mejdan Fajn rádií, ve kterém mohli diváci poprvé slyšet partnerské duo. Vedle Kazmy totiž za mikrofon usedla i jeho partnerka Kateřina Kristelová, kterou znají především diváci televize Óčko, Prima, Stream.cz nebo naposledy TV Pětka. Jejich společná premiéra ve vysílání Fajn rádií se povedla.

Kateřina Kristelová a Kamil Bartošek alias Kazma tvoří pár už rok. Moderátor úspěšného internetového formátu One Man Show a Ranního mejdanu Fajn rádií nyní propojil svůj  život s Kateřinou i profesně. Právě včera ráno, tedy v pondělí 3. června měla tato dvojice premiéru v rannám vysílání Fajn rádií. Kateřina Kristelová se tak v roli rozhlasové moderátorky vrací na „místo činu“. Její profesní kariéra započala již v dětství, kdy působila v Dismanově dětském rozhlasovém sboru. Už jako gymnazistka koketovala s televizním prostředím, které ji učarovalo natolik, že ji nemohly minout nabídky na moderování hitparády T-Music a Eurosongu s Jiřím Kornem.

Katka Kristelová nemá jen sexy postavu, ale abych parafrázoval partnerku nejmenovaného politika, má i sexy mozek a hlavně sexy hlas, což je pro rádio nejdůležitější. Láska je nevyčerpatelné téma a věříme, že ji spojením nevyčerpatelných partnerů Kazma a Kateřina Kristelová za mikrofonem, dáme ve vysílání Fajn rádií novou neotřelou podobu,“ říká programový ředitel Fajn rádií Martin Maďarka.

I když jsem hlavně televizní moderátorka, na práci v rádiu se těším. Úplná novinka to není, v dětství jsem prošla Dismanovým rozhlasovým souborem, takže se mikrofonu nebojím, jen to bude příjemná změna. A z toho, že bychom si s Kazmou lezli na nervy, se nebojím. Jsme spolu rádi, umíme si život užít a stejně tomu bude i u Ranního mejdanu,“ dodala Kateřina Kristelová pro bulvární magazín Revue iDnes.cz.

kazma-katerina-banner-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: