Je libo mikinu nebo tričko RockRádia? Není problém v novém e-shopu

rockovyobchodPROMO SPOT UVNITŘ RockRádia mají od 11. dubna svůj vlastní internetový obchod. Místo levného merchandisingu se ovšem rocková rodina rádií zaměří na kvalitní výrobky. Prozatím omezený sortiment chce v budoucnosti rozšířit. Cílem podle programového ředitele RockRádií Petra Sznapky není snaha vydělat, ale potěšit věrné posluchače oblečení se značkou jejich oblíbené stanice.

E-shop se samým slušným zbožím

V uplynulých měsících posluchači doslova bombardovali RockRádia s dotazem, jak mohou zakoupit předměty s logem své oblíbené stanice. Podle staničního sloganu „Rock je slušná muzika“ pojmenovala síť nový internetový obchod www.rockjeslusnamuzika.cz, mottem je pak nápis „E-shop se samým slušným zbožím„. V první fázi bude výběr předmětů omezen, postupně však bude doplněn dalšími předměty.

K TÉMATU: Nový e-shop UrbanStore.cz razí jednoduché principy

Na startu najdou posluchači RockRádií klasická pánská a dámská trička, mikiny, placky (odznaky) s logem stanice. Jako bonus umístila rádia na e-shop možnost objednat si zdarma plakát či samolepku RockRádia a to včetně poštovného.

Ačkoli se jedná o e-shop, není naším cílem vydělávat na prodeji triček, ale spíše naopak udělat radost našim příznivcům a v neposlední řadě tímto způsobem podpořit brand stanice,“ upřesnil Petr Sznapka, programový ředitel Rock Rádií. Velký důraz je kladen na zpracování a kvalitu nabízených produktů. „Levná trička za 100 korun, která po vyprání můžete vyhodit v našem E-shopu nenajdete,“ dodává s vtipem Petr Sznapka.

PSALI JSME: Na internetu vzniklo Rádio Povídka. Nabízí slavné příběhy a romány

Do budoucna připravují RockRádia rozšíření sortimentu s odlišným designem, vycházet bude z marketingové komunikace. Internetový obchod www.rockjeslusnamuzika.cz podpoří on-air kampaň, ale promovat jej bude síť rádií také na Facebooku a na webu www.rockovyradio.cz.

Autor článku:

Komentáře (3)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .