Jak jste na tom s REM? Prozradí Věra Špinarová, Manic Street Preachers a Hanka Zagorová

047_vikendtipy

PROGRAMOVÝ audio PRŮVODCE RadioTV – První adventní víkendové tipy zabrouzdají opět do vln hudebních, představí se esa české i světové scény. Máme před sebou poznávací víkend na jih Ameriky, využít můžete koňského spřežení. Zamíříme též za hudebními legendami – R.E.M., Manic Street Preachers, ale též za Věrou Špinarovou, Hankou Zagorovou a Jiřím Schelingerem. Spoutají Uriah Heep Alenku v řetězech? Dozvíte se o prvním adventním víkendu.

Víkendové tipy RadioTV také v tomto týdnu přináší hudební ukázky toho, na co lákají česká rádia o víkendu. Vydejme se za hudebními čísly.

Víkendový speciál s…

Nejdřív podojíme krávy, pak zoráme pole, opravíme střechu,… první pozvánka je na vlny Radia Beat, Jižanský víkend nabídne poznávací zájezd za jihoamerickou rockovou hudbou. Víkend s Věrou Špinarovou plný písniček, povídání a soutěží servíruje Rádio Blaník. Radio Bonton láká na 3CD a víkend speciál se skupinou Manic Street Preachers.

Jižanský víkend na Radiu Beat

Víkend s Věrou Špinarovou na Rádiu Blaník

PDF DOKUMENT: Kompletní víkendové tipy – 47/2011

043_banner

Country Radio nabízí o tomto víkendu spoustu písniček o koních, pro koně a s koňmi. Radio Egrensis uspořádá soutěže, v sobotu rozdává CD Zuzany Smatanové s názvem Dvere a v neděli CD Kelly Clarkson – Stronger. Víkend s Hankou Zagorovou chystá Radio Petrov, volné lístky na její prosincové vystoupení a několik CD rozdává o tomto víkendu. Kiss 98 nasazuje do playlistu „Víkend jedniček“, skutečné hudební jedničky komentují David Krédl a Dušan Krejdl.

Víkend jedniček na Kiss 98

Víkend s R.E.M. zažijete hned ve vysílání dvou rádií. Kolekci 40 největších hitů (včetně tří novinek) rozdává Radio Černá Hora těm posluchačům, kteří se po zaznění výherního signálu dovolají jako třetí do studia. Víkendový speciál s R.E.M. přichystalo taktéž Rádio Krokodýl, výběrové album získají nejrychlejší volající po zaznění soutěžního signálu.

Víkend s R.E.M. na Radiu Černá Hora

radiotv_face_n05

Alba a koncerty bez přerušení slovem

Radio Bonton nasazuje víkend s Manic Street Preachers, jejich vystoupení v Havaně naladíte o tomto víkendu. Vzpomínat na Freddiho Mercuryho bude ČRo 1 – Radiožurnál. Umělce si připomeneme sestřihem koncertů, které se na jeho počest konaly ve Wembley v Londýně v roce 1992 a v pražském Rudolfinu v roce 2001. Classic FM odvysílá koncert Mario Castelnuovo-Tedesco: Koncert pro 2 kyt a orch, op. 201.

ROZHOVOR: Karel Vágner: Vliv krize je výraznější než je patrné na první pohled

Samozřejmě nesmí chybět rocková alba bez přerušení. Radio Čas Rock zahraje celé album Alice In Chains – Dirt z roku 1992. Gama Radio zamíří na českou hudební scénu, pravé nedělní poledne hraje album Holubí dům (Rock komplet 1973 – 1976) (1997) od Jiřího Schelingera. Uriah Heep a jejich deska z roku 1977 s názvem Innocent Victim jsou v plánu na Rock Rádiu.

radiotv_googleplus_03

Pozvánka na vánoční akci

Prahu rozsvítí opět radio City 93,7 FM, v sobotu vyvrcholí charitativní projekt. Posluchači během 26 dní odeslali přes 130 tisíc korun. Unikátní předvánoční projekt si vypůjčí vánoční strom na Staroměstském náměstí v Praze. Přímé vstupy uslyšíte ve vysílání.

VÍCE INFORMACÍ: Radio City popáté rozvítí Prahu charitativním projektem

Statutární město Kladno a Rádio Relax zvou posluchače na náměstí Starosty Pavla. Vánoční strom splněných přání je charitativní akce na pomoc dětem z dětských domovů z Kladna a okolí. Vystoupí pěvecký sbor Sluníčko, uvidíte pohádku O pejskovi a kočičce, uslyšíte pásmo vánočních písní a mnoho dalšího. Akce začíná v neděli po 15. hodině. Slavnostní rozsvícení stromečku proběhne v 17:30. Programem provází moderátor Rádia Relax Dan Adam.

ČRo Region Vysočina rozsvítí vánoční strom v neděli 27. listopadu v Jihlavě na Masarykově náměstí. Spolu s jihlavským primátorem Jaroslavem Vymazalem zhlédnete Bobo divadlo, Naďu Urbánkovou, Karla Gotta Revival.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .