Hudební víkend s Michaelem, Davidem, Pink, Yes, Kiss a jinými

044_vikendtipyPROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTVVzpomínat na zesnulé zpěváky bude o tomto víkendu hned několik rádií. Nebude se ovšem jenom vzpomínat, čekají vás výhry v podobě hudebních CD předních českých i světových interpretů, k tomu celá řada zajímavé četby či rozhlasových her. Například Dvojka Českého rozhlasu nachystala na tento víkend hned dvě premiéry, dočkají se i příznivci záhad.

Víkendové speciály on-air

Rádio Beat zavzpomíná na zesnulé muzikanty ve víkendu  „Z rockového nebe“. Rádio Blaník přináší sobotu a neděli se zpěvákem Jakubem Smolíkem. Kromě povídání a písniček čeká posluchače nové album Paleta života. Country Radio tento víkend zve „Hill Billyového“ nebe. Hudební vzpomínky budou patřit slavným osobnostem hudby country, které už mají své místo „u tamního nebeského nálevního pultu„.

Rádio Černá Hora uspořádá hudební víkend se skupinou No Name, nové CD „Nový album“ vyhrávají posluchači v sobotu a neděli, k tomu získají vstupenky do pražské Lucerny. Víkend s Terezou Kerndlovou a Britney Spears zažijete na vlnách Rádia Egrensis. CD Schody do nebe se vyhrávají v sobotu, den následující servíruje CD B In The Mix The Remixes. Víkend s Michalem Davidem připravilo Rádio Haná, ani zde mimo největší hity nechybí soutěže o SET od Michala Davida
(2 CD a 1 DVD) a vstupenky na koncert.

Rádio Kiss 98 vysílá o víkendu největší hity George Michaela a v soutěži rozdává volné vstupenky na jeho vyprodaný pražský koncert. To Rádio Krokodýl zve na akční drama Ocelová pěst. Dárky k filmu a volné lístky se rozdávají v sobotu i neděli.

PDF DOKUMENT: KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY.44

043_banner

Hudební pozvánky – koncerty, alba a jiné

Rádio Bonton jako náplast těm, kteří se nedostanou na koncert George Michaela, mohou naladit koncert Live In London z roku 2009. Pink zazpívá naživo na ČRo 1 – Radiožurnálu.

Classic FM zahraje koncert na přání posluchačů – Ziehrer: Průvodce cizinců. Recitál Romana Janála (Mozart: Don Giovanni, Figarova svatba, Cosi fan tutte, Beethoven: Fidelio, Rossini: Lazebník sevillský, Čajkovskij: Evžen Oněgin, Giordano: Andrea Chénier, Smetana: Dalibor, Tajemství,…) je na programu v sobotu večer.

Radio Čas Rock odehraje na přání KISS a jejich album Dynasty z roku 1979. O čtyři roky později se v rockové scéně přeneseme s Gama Radiem, to vsadí na Yes a desku 90125. Naopak Rock Radia zvou na současné „domácí borce“, Amen je název alba od skupiny Krucipüsk z roku 2009.

radiotv_face_n04

Další pozvánky na VKV – rozhovory, hry, četba,…

Víkendové tipy završíme pozvánkami na dvě premiéry Dvojky Českého rozhlasu. V sobotu se odehrají Tadeášovy záhady v režii Vladimíra Gromova. Po 22. hodině se můžete těšit na Šumajovy zlaté ručičky. Rozhlasovou dramatizaci povídky Ludvíka Součka režijně nastudoval Dimitrij Dudík v roce 2011. V hlavních rolí se představí Andrea Elsnerová, Dana Černá, Tereza Bebarová, Jiří Dvořák, Michal Pavlata, Kamil Halbich, Jan Novotný, Jiří Lábus a Vladimír Fišer. Kompletní přehled tipů hledejte tradičně v příloze.

043_banner2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .