Hitrádio Orion má nové ráno s Kubou, Magda a Radek se stěhují na odpoledne

Během podzimu se na Hitrádiu Orion událo několik programových změn, zejména v oblasti personální. Novým průvodcem mezi pátou a devátou hodinou ranní stává Kuba Ohnutek. Magda s Radkem se ovšem neloučí.

Magda Odtáhalová a Radek Erben, zdroj. HItrádio Orion

Magda Odtáhalová a Radek Erben, zdroj. HItrádio Orion

Novým průvodcem všedními rány se od podzimu stal Kuba Ohnutek, na Hitrádiu Orion moderoval sedm let odpolední proud v čase 15:00–19:00 (původně ještě na Hitrádiu Apollo). Dvaatřicetiletý zlínský rodák je velmi známým hlasem, posluchači s ním mohou vstávat v čase 5:30–9:00. Dominantou ranního vysílání zůstává muzika, aktuální zpravodajství a servisní informace o dopravě a počasí.

Dlouholetí průvodci ranním vysíláním Magda Otáhalová a Radek Erben za mikrofonem Hitrádia Orion zůstávají. Přesouvají se do odpoledního drivu 15–19. Radek Erben totiž současně moderuje Dobré ráno na ČT2, jednou za 14 dní tak kolidovala obě vysílání, což už momentálně nenastane.

Novým hlasem Hitrádia Orion se letos stala Monika Dudová-Sztefková, zpočátku moderovala během víkendů, od podzimu se přesunula do lukrativního času – všední dny v čase 9–12. Posluchači ji dosud měli spojenou s rádiem Kiss Morava. Za mikrofonem nahradila Nikolu Birklenovou, která po řadě let odešla. V moderátorském týmu Hitrádia Orion zůstává Michal Krusberský, posluchači si jeho vysílání mohou poslechnout ve všední dny v čase 12–15.

Dobré ráno s Kubou Ohnutkem

Dobré ráno s Kubou Ohnutkem

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .