Hitrádio Černá hora bude vysílat i na frekvencích Hitrádia Magic

Hitrádio Magic se v posledních listopadových hodinách spojuje s Hitrádiem Černá hora. Samostatný program z Náchoda tímto končí a na jeho frekvencích bude znít společný program z královéhradeckého studia.

hitradio-cerna-hora-vizual-1

Vážení posluchači, dovolte nám, abychom Vám oznámili, že od 30. listopadu 2018 uslyšíte na frekvencích Hitrádia Magic nově vysílání Hitrádia Černá hora. Dvě velké tradiční východočeské stanice spojují své síly, aby svým fanouškům nabídly ještě kvalitnější program, zábavu a informační servis,“ uvedlo Hitrádio Magic na svém webu.

Hitrádio Černá hora se zařadilo do rodiny Hitrádií teprve v polovině září. Vysílání dvou různých Hitrádií ve východočeském regionu by dlouhodobě nedávalo smysl. Podobné kroky učinil majitel Hitrádií i v jiných regionech.

O své oblíbené moderátory nepřijdete, řada z nich bude i nadále vašimi společníky na vlnách bratrského Hitrádia Černá hora. I nadále vám budeme hrát z královéhradeckého studia Vaše nejoblíbenější hity, přinášet atraktivní soutěže a připravovat nejlepší východočeský zpravodajský servis,“ dodává Hitrádio Magic ve zprávě posluchačům na svém webu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .