Hitrádia oslaví příchod léta akustickým on-air festivalem

Na start léta připravila Hitrádia pro své posluchače to nejlepší z unikátního pořadu City Live. Ve středu odpoledne se v každém Hitrádiu objeví výběr z nejlepších akusticky odehraných hitů kapel Kryštof, Chinaski, Mirai a dalších. První BEST OF City Live startuje 27. června od 15 hodin.

V letoším speciálu CITY LIVE Best of se objeví i Ewa Farna. Screenshot z YouTube

V letoším speciálu CITY LIVE Best of se objeví i Ewa Farna. Screenshot z YouTube

Výběr nejlepších akustických vystoupení

Úspěšný pořad City Live, v jehož rámci ve vysílání Hitrádií vystupují živě s akustickými sety nejlepší čeští interpreti, uvede v poslední červnovou středu svůj první speciál. Ty nejpovedenější hity ze všech akustických vystoupení v něm dostanou posluchači regionálních Hitrádií v jediném unplugged balení.

V rámci hodinového pořadu tak ve vysílání zazní například speciální verze Srdcebeatu kapely Kryštof, Každý ráno skupiny Chinaski, Vánoce na míru Ewy Farne, Dobré ráno, milá Davida Stypky a o podobně.

Živá vystoupení našich nejlepších interpretů v City Live nás vážně baví. V našem vysílání vždy vytvoří až festivalovou náladu. A tak jsme si řekli, že když začíná festivalová sezóna, uděláme si takový výběrový on-air minifestival s pestrou plejádou headlinerů jako malý přeprázdninový dárek našim posluchačům,“ vysvětlila programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.
Pořad BEST OF City Live zazní éterem ve středu 27. června od 15 hodin na Hitrádiích.

Vizuál BEST OF City Live

Vizuál BEST OF City Live

Videa z předchozích koncertů City Live na Hitrádiu

Ewa Farna – Vánoce na míru

Slza – Celibát

Chinaski – Není nám do pláče

Kryštof – Tak pojď hledat břeh

Xindl X – Popelka

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .