Hard&Heavy víkend se S.E.X.Y. Tinou, Verona pořádá Den otevřených dveří

001_vikend_tipy1

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Je tu první týden roku 2012 a vy si můžete přečíst pravidelné víkendové tipy na vysílání českých rozhlasových stanic. V souvislosti se změnou společného vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu jsme aktualizovali přehledy četeb na pokračování a rozhlasových her. Ani v roce 2012 nechybí ve víkendovém vysílání soutěže o hudební nosiče, alba a koncerty bez přerušován a mnoho dalšího.

Co si o víkendu naladit?

Jste-li fanoušci ostřejší muziky, najdete určitě zalíbení ve víkendovém vysílání. Sklízet se budou alba roku 2011, šťastlivci si zdarma zalyžují, poslechnete si 2 skladby od jednoho interpreta za sebou, soutěžit se bude o alba Tiny, Rytmuse a Verony. Více informací najdete v přiloženém PDF dokumentu.

K TÉMATU: Studio NOC – prodloužené společné vysílání regionálních studií ČRo

Dovolujeme si připomenout, že ve víkendovém vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu došlo k několika přesunům pořadů, v nichž mají hlavní slovo literatura a rozhlasové hry. Přehled opět hledejte v přiloženém dokumentu.

PSALI JSME: Country Radio ve třech nových lokacích, vyhlášena další řízení a Krokodýl s digilicencí

Rádio Impuls v sobotu 7. ledna spouští zbrusu nový zvukový obal a chystá další novinky v programovém schématu. Podrobnější informace čekejte na začátku příštího týdne na RadioTV.cz. Přejeme vám krásný a pohodový víkend.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .