Gama Rádio odvysílá nejen speciály Led Zeppelin s archivními materiály

gama_dab

Hned třem rockovým legendám vyhrazuje své říjnové vysílání Gama Rádio, každou středu hrají v éteru stanice prim postupně The Doors, Led Zeppelin a The Queen. Posluchači mají příležitost získat volné vstupenky na přenosy záznamů koncertů v kině. Každou středu pak akci doprovází speciality přímo v programu rádia. Jedno velké překvapení je nachystáno pro milovníky Led Zeppelin.

Ve vybraných kinech se uskuteční premiéry záznamů tří rockových koncertů. Posluchači už nyní vyhrávají volné lístky do Kina Svět 3D Louny na všechny tři koncerty. První akce s The Doors se uskutečnila 10. října, v kině se bude promítalo vystoupení Live at Bowl 68. O týden později se mohou těšit příznivci Led Zeppelin (vystoupení Live in London 2007 Celebration Day). Trojici akcí uzavře koncert The Queen (Hungarian Rhapsody Live in Budapest 86).

Za zmínku určitě fakt, že Gama Rádio nerozdává pouze volné vstupenky na promítání v kině. Rádio upravuje hudební program, a to právě k příležitosti říjnových akcí. V den promítání se na Gama Rádiu uskuteční speciální „Den s...“. Je více než jasné, že 10. října se jednalo o Den s The Doors, nejbližší středu 17. října následuje Den s Led Zeppelin, no a Den s The Queen čekejte 25. října. Každou hodinu zazní jedna píseň od dané kapely.

radiotv_face_n05

Koncert Led Zeppelin jsme zároveň podpořili dvěma Nedělními alby,“ sdělil Martin Knol, programový a hudební ředitel Gama Rádia, pro RadioTV. Konkrétně se 14., resp 21. října dočkáme premiéry BBC Sessions z roku 1997. Program je sestaven z archivních materiálů a živých vystoupení. Nedělní album vysílá Gama Rádio každou neděli v pravé poledne, není přerušováno reklamou ani mluveným slovem.

ledzeppelin_gama

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: