Frekvence 1 zavádí letní schéma, přesouvá Dámský klub a zkracuje Rudu z Ostravy

frekvence-1-ruda-z-ostravy-651

S tradičním časem letních dovolených uvádí Frekvence 1 letní schéma. Víc prostoru dostanou rozhovory dua Těžkej Pokondr, přesune se Dámský klub a zkrátí se denní show Rudy z Ostravy. Večerní schéma se nemění.

Ranní čas 6–9 věnovaný aktuálním zprávám, hudbě, počasí a zábavě obstará i nadále Libor Bouček. Na něj navazuje hodinový rozhovor Frekvence 1, připravený duem Těžkej Pokondr a jejich hosty. Následuje proud hudby a informací 10 – 15 s Milanem Bílkem. Toho uprostřed proudu mezi 12. a 13. hodinou vystřídá Ruda z Ostravy se zkrácenou jednohodinovou show. V 15 hodin převezme proud hudby a informací Dan Kostka a vzápětí od šestnácti hodin bude následovat Dámský klub s Markétou Mayerovou a Anetou Christovovou.

Od sedmnácti hodin přichází na řadu sestřih rozhovoru dvojice Těžkej Pokondr, tentokrát bez písniček a s pasážemi, které ráno neodzněly. Následné večerní schéma zůstává beze změn. Večerní proud tedy obstará Petr Šimek a v noci bude vysílat Otta Seemann.

Víkendové ráno vyplní Petr Vágner, čas od 10 do 11 hodin bude patřit výběru „best of“ rozhovorů dvojice Těžkej Pokondr. Část dopoledne a odpoledne bude mít prostor Jana Knížková s tím, že mezi 11 a 12 hodinou zařadí několik vstupů s Jirkou Babicou v rámci Vaření na F1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: