Frekvence 1 připravuje české koncertní pódium pro lyžaře v Alpách

frekvence-1-alpy

Rádio Frekvence 1 připravuje show pro české lyžaře přímo na horských svazích. Na konci března se kdokoliv z posluchačů bude moci připojit k čtyřdennímu projektu. Jediným limitem je omezená kapacita míst. Rádio ve spolupráci s cestovní kanceláří nabízí lyžařské zájezdy včetně kulturní show. Do Rakouska dostane například zpěváka Marka Ztraceného nebo kapelu Chinaski.

Letošní zimní sportovní sezóna vyvrcholí na konci března v rakouském resortu Innerkrems.at. Přímo u lanovky vyroste pódium, kde odehraje své koncerty několik českých interpretů a kapel. Každý den v termínu 26.–30. března 2014 připraví tým rádia Frekvence 1 hudebně-zábavní show.

Přes den si milovníci lyžování a snowboardingu do sytosti užijí alpské kopce, které hostily i závody světového poháru a kde pravidelně trénuje světová i česká lyžařská elita včetně Šárky Strachové. Nebude tedy chybět soutěžní slalom o hodnotné ceny, testy nových lyží, instruktoři a DJ´s přímo na sjezdovce. Pro maximální pohodlí bez jazykové bariéry bude veškeré služby a asistenci zajišťovat český tým,“ říká Martin Pokorný, ředitel produkční divize Lagardère NO LIMITS.

Pořádající agentura prozatím potvrdila jména dvou vystupujících, tedy kapely Chinaski a Marka Ztraceného. Další informace jsou k dispozici v podsekci Alpy na webu rádia Frekvence 1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: