Frekvence 1 připravila letní speciál. Moderátor jede z Čech do Chorvatska na kole

Rádio Frekvence 1 minulý týden spustilo ve vysílání Lepšího rána nový zábavný koncept. Moderátor Míra Michálek se vypravil z České republiky do Chorvatska na kole a jeho cestu mohou posluchači monitorovat nejen ve vysílání, ale také na webu a na sociálních sítích rádia. Do projektu se zapojily i další partneři.

Moderátor ranního vysílání Frekvence 1 Míra Michálek vyrazil na cestu. Foto: Frekvence 1 / Lagardere Active Radio ČR

Moderátor ranního vysílání Frekvence 1 Míra Michálek vyrazil na cestu. Foto: Frekvence 1 / Lagardere Active Radio ČR

Cesta na kole z Česka do Chorvatska je taková reality show, kterou žije celá Frekvence 1, především pak ranní tým, jehož je moderátor Míra Michálek součástí. Programovým cílem projektu je přiblížit posluchačům cestu do známé dovolenkové destinace z jiného úhlu, poradit, dát tipy na pěkná místa a tím udělat jejich letošní dovolenou lepší,“ říká Jakub Wajshajtl, manažer programu Frekvence 1.

Smekám před kolegou Mírou Michálkem, který sedm dní po sobě sedne na kolo, aby každý den ujel bez ohledu na počasí, náladu a bolest přes 100 km a přinášel do vysílání úžasné zážitky z cesty, kterou velká část národa podstupuje v autech a autobusech,“ dodává Wajshajtl.

V loňském roce realizovala Frekvence 1 podobnou cestu, jen bylo cílovou destinací italské Bibione. Akce měla obrovský úspěch, protože se k moderátorovi v průběhu cesty přidávali další lidé, jiní třeba jen fandili, nosili občerstvení nebo se s ním fotili.

Frekvence 1 věří, že letošní 700 km cesta do Chorvatska bude ještě úspěšnější a že Istrie jako oblíbená destinace vyvolá u posluchačů a českých cestovatelů ještě větší ohlas.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .