Free Radio z nového stanoviště a správné kmitočty SkyRocku

brnokohoutovice

MAPA POKRYTÍ UVNITŘ – Brněnské Free Radio 107 FM zlepšuje své pokrytí, nově se hudební formát dance a r’n’b šíří ze stanoviště Kohoutovice/hotel Myslivna 369+27m a 440W ERP. Nadále Free Radio 107 FM bojuje o nové dokrývače, navíc by rádo expandovalo za hranice Brna. Na pravou míru uvádíme seznam kmitočtů Rádia Haná, které udělila RRTV na letošním 15. zasedání.

Free Radio nově z Brna – Kohoutovic

Společnost Rádio Student, resp. program Free Radio 107 FM vysílá muziku dance a r’n’b z nové lokality. Jak uvádí JIDXC, taneční stanice opouští Brno Husovice 242+27 m a s frekvencí 107,0 MHz o původním výkonu 148 W, povýšuje na Brno – Kohoutovice – hotel Myslivna 369+27 m a 440 W ERP. „Signál je dle prvotních měření dalekonosný, s menším či větším negativem intenzity přímo v centru Brna. Ostatně tak jak se očekávalo. Ze stejného anténního systému by se po  reálném ukončení soudních pří o frekvenci 105.1 MHz/500W mělo ozvat i v licenčním řízení vítězné Radio Jih,“ dodává JIDXC.

VÍCE INFO: Free Rádio stojí o Prahu a Plzeň, vyzývá k podpisu petice za lepší signál

Rádio Haná SkyRock nakonec „jen“ tři kmitočty

Ředitel Rádia Haná David Foretník uvedl na pravou míru přidělení nových kmitočtů pro Rádio Haná, resp. pro rockový okruh s programem SkyRock. Blansko 98,6 MHz a Rýmařov 96,2 MHz patří do sítě Radia Haná, Boskovice 104,9 MHz, Bruntál 91,8 MHz a Valašské Meziříčí 107.5 MHz je vyhrazeno rockové mutaci Rádia Haná.

15. ZASEDÁNÍ RRTV:
RRTV rozdala devět kmitočtů, pro SkyRock putují hned čtyři

Rádia Hey pod jedinou společností, transformační licence pro Blaník a RockMax

mp_hana11Aktuální mapa pokrytí Rádia Haná – září 2011. Zdroj: DXRadio.cz/JIDXC

Autor článku:

Komentáře (3)

  1. UPC

    „Free Radio nově z Brna Kohoutovice“ … hmm, což se takhle naučit alespoň základní skloňování ??? … napovím – existuje třeba vysílač Votice, tak se zkuste podívat, jak informují např. o výluce z tohoto vysílače …

    1. Martin Petera Autor příspěvku

      Bral jsem to jako přívlastek neshodný, který se neskloňuje… třeba jako „Nova Cinema“ – „s Novou Cinema“.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .