Fajn radio stále učí „balit holky“, hraje se o luxusní zájezdy do Emirátů

fajnradio

Ještě téměř čtrnáct dní si mohou posluchači Fajn radia prodloužit své léto a naučit se „balit holky“. Do 25. září se soutěží o poukazy na workshop s tipy a radami, díky jejichž znalosti neodolá srdce žádné dívky. Své triky budou soutěžící moci testovat na finalistkách soutěže Česká Miss. Luxusní zájezd do Arabských Emirátů s plným servisem a kurzem „balení“ přináší Seduction School.

Dokážete pozvat na rande během minuty?

Fajn balírna“ je název soutěžního konceptu, který právě běží na Fajn radiu do 25. září. Posluchači vyhrávají vouchery na workshop, během kterých se naučí tipy na to, jak si získat pozornost dívek. Hlavní cenou je luxusní zájezd do Arabských Emirátů s plným servisem a „kurzem balení“.

Úkolem soutěžících je pozorně poslouchat Fajn radio a dovolat se jako třetí v pořadí ve chvíli, kdy ve vysílání zazní výzva: „Nauč se balit holky! Vyhraj letecký zájezd do Arabských Emirátů s unikátním kursem balení. Volej právě teď 724 634 63„. V soutěžním kole musí posluchač během jedné minut „sbalit“ náhodně vybraného člověka, kterému ve vysílání moderátoři zavolají. Denní výhru (voucher na workshop svádění pro dvě osoby, 20krát reklamní prezervativ od Fajn rádií) získá v případě, že dotyčný potvrdí „Ano, jdu s tebou na rande„, zároveň se bude moci zúčastnit pátečního finále.

PSALI JSME: Fajn rádia od července rozjíždí Ranní mejdan, Kamil a Marek míří na Hitrádio FM

Ze soutěže Fajn radia nejsou samozřejmě vyloučeny ani dívky, ty ovšem musí věnovat poukaz svému kamarádovi či kolegovi z práce. Hlavní cenu získá ten, kdo se na stejnou výzvu dovolá během finálového kola do studia jako první v pořadí. Finální výhra představuje voucher na seminář svádění pro 1 osobu a dárkový poukaz na letecký zájezd do Spojených Arabským Emirátů (město Ras Al Khaimah, hotel The Cove Rotana, ubytování s polopenzí) v termínu 12. 10. – 19. 10. 2011 pro 1 osobu.

fajnzajezdO zájezd do Arabských Emirátů se soutěží do 25. září

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .