Fajn rádio s UrbanStore.cz posílá posluchače na SurfCampy do Francie

Fajn rádio připravilo se svými partnery novou soutěž. Místo tradiční dovolené u moře však chce naučit posluchače surfovat ve Francii. Posluchači si rozdělí celkem čtyři SurfCampy pro dvě osoby. Soutěž končí 25. dubna.

fajn-radio-surfcamp

Soutěže o tradiční dovolené u moře do vysílání nejenom tuzemských rádií dlouhodobě patří. Fajn rádia a UrbanStore.cz s partnery VANS a Playgroundtravel.cz však přinášejí do českého éteru něco, co je přece jen unikátní. A sice soutěže o týdenní SurfCampy ve Francii. Posluchači si mezi sebe rozdělí celkem čtyři SurfCampy pro dvě osoby.

Soutěž probíhá od pondělí 31. března až do 25. dubna. Od pondělí do pátku probíhají denní soutěžní kola, ve kterých budou moci posluchači Fajn radia vyhrát žabky a triko značky VANS. Finálová kola o hlavní ceny proběhnou vždy v pátek.

Do finále však mohou postoupit pouze výherci z denních soutěžních kol. Jejich úkolem bude sjet, respektive poznat tři hudební vlny, songy z playlistu Fajn rádií. Jsme hudební rádio, hudba a voda nás baví,“ doplňuje Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Výherce na týdenní SurfCamp do Francie doprovodí moderátorka Odpolední show Fajn rádií Tereza Tobiášová. „Zkusila jsem skateboard, rozumím si se snowboardem, ale surf bude něčím úplně novým i pro mne. Těším se na naše výherce, vlny a mejdany ve Francii,“ dodává Tereza Tobiášová, známá i z vysílání hudební televize Óčko.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: