Fajn rádio letos podpoří taneční show Sensation White

fajnradioVIDEO UVNIŤRSíť Fajn radio je novým, hrdým, exkluzivním, mediálním partnerem legendární Sensation White. Už pošesté O2 aréna opět ukáže, že je nejlepším místem pro spektakulární taneční show a Fajn rádia jí věnují Sensation White odpovídající prostor ve vysílání. Posluchači se mohou těšit na speciální vydání některých pořadů nebo specializované webrádio.

Zajímavý event podpoří speciální vydání pořadu Party Time s Warm Up na Sensation White a speciální webové rádio Fajn radio Sensation. Pro posluchače, kteří si nebudou moci dopřát  Sensation White na vlastní kůži, je připraven přímý přenos z O2 arény, který bude doplněný  rozhovory s DJ´s esy z line-upu. „Jsou party horší a lepší, ale Sensation White je jen jedna. Spojení se Sensation White vnímáme jako další posun značky Fajn radio, a to jak jak v naší OnAir tak OffAir komunikaci,“ komentuje strategické partnerství Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Po Holandsku, Belgii, Španělsku a Norsku, je Česká Republika další zemí, která se zúčastní další pozoruhodné cesty s nejnovější show Innerspace. Spirituálno prostoupí taneční parketem. Není minulosti, není budoucnosti, existuje jen oslava přítomnosti. Innerspace nabídne dobrodružnou cestu sedmi etapami osvícení. Sdílení společného vědomí o naší vlastní vnitřní kráse bude opět spojeno s nezapomenutelným zážitkem.

Největším tahákem letošního roku bude holandský elegán Sander van Doorn, který má v Čechách silnou fanouškovskou základnu. Obdobně je na tom i Axwell, který je znám především jako třetina věhlasného seskupení Swedish House Mafia. Dalším vystupujícím bude britský producent Mark Knight, který se za poslední roky vypracoval k nejvytíženějším DJ´s Evropy, čemuž napomohlo i jeho vlastní vydavatelství Toolroom Records.

Dorazí i jedna z vycházejících hvězd DJingu Deniz Koyu, který za poslední rok vyprodukoval několik hitů, ale i skvostné remixy, za které sklidil velmi pochvalné reakce. Představí se ale i holandské sourozenecké duo Daniel Sanchez & Juan Sanchez, které je známo svou ojedinělou sehraností při míchání. Samozřejmě že ani na letošním ročníku s podtitulem Innerspace, jehož hlavním motivem budou duchovní hodnoty, nebude chybět hostitel a rezidentní DJ každé Sensation Mr. White.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .