Fajn rádia restartují program a team, přichází Raego a Tereza Tobiášová

fajn-raego-tereza-tobiasovaFajn rádia vstupují do nové programové sezony s inovovaným obsahem a obměněným teamem. Nejzásadnější novinkou je nová Odpolední show s moderátory Raegem a Terezou Tobiášovou, kterou lze naladit v osvědčeném čase, každý všední den od 15 do 18 hodin.

Raego není ve vysílání Fajn rádií žádným nováčkem. Jeho songy se už před časem zabydlely v playlistu Fajn rádií a patří vůbec mezi ty nejoblíbenější. Důkazem jsou i čísla sledovanosti videoklipů na YouTube channelu rapera, zpěváka a nově moderátora Fajn rádií Raega.

Tereza Tobiášová je posluchačům známá díky TV Óčko, ale i v jejím případě platí, že  není za rádiovým mikrofonem úplným nováčkem. Nová odpolední show Fajn rádií je unikátní svým multimediálním obsahem. Nepracuje pouze se „zvukem“, ale velmi aktivně i s obrázky včetně těch pohyblivých. Team odpolední show pracuje s tématy, jako jsou Foto a Video dne, ale hlavně s tématy, která jsou živá na sociálních sítích.

Team nové Odpolední show proto doplňuje tajemná postavička rádiového „onlineristy“ Mikea. Nová sestava nové Odpolední show řeší rovněž věčná vztahová témata. Prostřednictvím rubrik „Rozdej si to s Terezou“ a „Rozdej si to s Raegem“ mají posluchači možnost otestovat svoji znalost druhého pohlaví. Některé závěry těchto denních fajn průzkumů jsou více než překvapivá.

Produkční práce a nadšení teamu nové Odpolední show Fajn radia nápadně připomínají  atmosféru pro nás radisty kultovního filmu Piráti na vlnách,“ doplňuje Martin Maďarka programový ředitel Fajn rádií.

Dalšími novinkami jsou nově obsazené drivy Ranní mejdan a Fajn odpoledne. První moderátorem dne na Fajn rádiích je nově Ondřej Cikán, který se vypracoval z víkendového vysílání do jednoho z klíčových drivů. Fajn odpolednem nově provází Ondřej Zehnal.

fajn-raego-tereza-tobiasova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: