Fajn rádia přichází s novou prospěšnou akcí, přinesou Fajn výzvu Amazing 12

Rodina Fajn rádií přichází s novou akcí Fajn výzva Amazing 12. Jde o speciální tréninkový program, který má za cíl nejenom totální fyzickou transformaci, ale i zlepšení výkonnosti jeho účastníků a osobního pocitu.

fajn-vyzva-amazing-12-651

Průběh lze sledovat ve vysílání, i na Fajn TV a YouTube

Fajn výzvu Amazing 12 podstupuje team ve složení moderátoři Lucie Petráková z pořadu Je to Tvoje, Ondřej Cikán z pořadů Fajn dopoledne a To Nejnovější, dále pak lidé ze zákulisí rádia, a to hudební „šéf“ Libor Červinka a „šéf“ Martin Maďarka. Průběh Fajn výzvy Amazing 12 lze sledovat jak ve vysílání Fajn rádií, na FajnTV na YouTube, na Facebooku a Intagramu Fajn rádií.

Nechtěli jsme o novoročních předsevzetích pouze přemýšlet a v odvážnějším případě mluvit, ale chtěli jsme něco aktivně změnit, a začít s tím u sebe, v našich řadách. Obrazové důkazy budeme přinášet průběžně a hlavně 1x týdně ve speciálních videích,“ dodává Martin Maďarka.

Posluchači mohou získat vlastní výzvu pod vedením zkušeného kouče

Fajn výzva Amazing 12 není jen o Fajn teamu, ale hlavně o posluchačích Fajn rádií, kteří mají možnost získat vlastní soukromou výzvu pod vedením coache „Radara“ z Železnakoule.cz, která je hlavním partnerem projektu. Podmínkou účasti v této soutěži je, tipnout si na webu fajnradio.cz na vítěze Fajn výzvy Amazing 12, a dále poslouchat vysílání Fajn rádií. Soutěžící, který si správně tipne vítěze a dovolá se na výzvu ve vysílání jako první v pořadí, vyhraje svoji vlastní soukromou výzvu Amazing 12.

Tím ale Fajn výzva Amazing 12 nekončí. Další atraktivní cenu poskytuje partner VitalBox.cz, jehož služby a produkty využívá i Fajn team na své cestě za totální fyzickou transformací.

Posluchači se k nám mohou přidat. Cvičit na dálku s námi. Poslat nám svoji fotku před a po svém vlastním tréninkovém programu. Fotografie budou ve speciální galerii na Facebooku Fajn rádií. Soutěžící, který prokáže největší fyzický progres, vyhraje jídlo od VitalBox.cz na měsíc zdarma,“ doplňuje Martin Maďarka.

Podívejte se na video k Fajn výzvě

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: