Fajn rádia posilují hudební image a přicházejí s formátem Fajn Fresh

fajn-fresh-perex-167Fajn rádio přichází s novým speciálem Fajn Fresh, který prostřednictvím on-line platforem nabízí nejaktuálnější hudební novinky, jež se časem mohou prosadit i přímo ve vysílání. Formát má za cíl posílit image a pozici Fajn rádia jako média, které přináší opravdu to nejnovější nejen v éteru, ale i na svém webu a v rámci sociálních sítí.

Fajn Fresh na webu se dvěma moderátory Fajn teamu

Základní programový slogan Fajn rádií „Hrajeme to nejnovější“ nově podporuje třicetiminutový online speciál Fajn Fresh. Ten mapuje nejaktuálnější hudební novinky, které žádné české rádio ještě nehraje. Jde o týdenní format s premiérou vždy v pátek a provází jej vždy pokaždé dva jiní moderátoři z Fajn teamu.

Díky tomu, že je Fajn Fresh šířen prostřednictvím služby Mixcloud přes www.fajnradio.cz a stránku Fajn radia na Facebooku, nemusí se ohlížet na výzkumy znalosti a oblíbenosti songů, ale nabízí na jednom místě opravdovou svobodu výběru pro každého, kdo chce objevovat to nejnovější. Fajn radio za Vás z obrovské současné hudební nadprodukce filtruje to nejlepší ze všech stylů,“ uvádí Libor Červinka, nový hudební manažer Fajn rádií.

Vytipované tracky se prosazují ve světě

V době, kdy se spousta jiných médií ohání velkými slogany, Fajn radio nechává volnost výběru na každém z posluchačů. O tom, že je to správná cesta, svědčí fakt, že drtivá většina tracků, které obsahovaly první díly Fajn Fresh, se postupně začíná prosazovat nejenom do vysílání Fajn rádií, ale i do playlistů většiny světových stanic v CHR segmentu. Navíc speciál Fajn Fresh zapadá do celkové strategie Fajn rádií, kterou komunikujeme jako moderní multimediální rádio,“ uzavírá Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Pořad Fajn Fresh lze poslouchat prostřednictvím služby Mixcloud, kde má Fajn rádio svůj profil. K dispozici je prozatím sedm dílů a v pátek 16. srpna přibude osmý.

Aktuální vydání pořadu Fajn Fresh – week 32

Latest FAJN RADIO's Cloudcasts on Mixcloud

fajn-fresh-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: