Fajn rádia dnes uzavírají další soutěž o nejnovější iPhone 5

fajn-iphone5-perexSíť Fajn radio připravila v předchozích dnech u příležitosti zahájení prodeje iPhone 5 na českém trhu guerilla akci na Václavském náměstí, kde se před týdnem prodal vůbec první iPhone 5 v Čechách. Na Fajn iPhone guerillu z Václavského náměstí navazuje soutěž o nejnovější model přímo v éteru. Dnes jsou na programu finálová kola.

Spojení Fajn rádií a produktů od firmy Apple navazuje na úspěšné koncepty iPhone mánie z roku 2008, iPhone 4 mánie z roku 2010 a iPad 2 mánie z loňského roku. U příležitosti zahájení prodeje iPhone 5 na českém trhu, zrealizoval team Fajn rádií guerilla akci na Václavském náměstí, kde se o půlnoci ze 27. na 28. září prodal vůbec první iPhone 5 v Čechách.

Ve Fajn radiu a mezi jeho posluchači je spousta věrných jablíčkářů. Toto spojení nás dlouhodobě baví a budeme v něm pokračovat i nadále. Letos jsme se rozhodli pro netradiční komunikaci, kdy jsme do fronty na nejnovější iPhone vyslali dvě fajn smrtky. V jedné z nich byl náš nový moderátor DJ Rockstar, který vysílá Fajn dopoledne mezi 12-15hod a nově taky pořad To Nejnovější mezi 18-19hod. Mobilní operátor komunikoval, že kdo dorazí v černo-bílé kombinaci oblečení, bude zvýhodněn. I my máme rádi výhody, proto jsme se rozhodli pro nepřehlédnutelné černo-bílé smrtky,“ dodává Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Na Fajn iPhone guerillu z Václavského náměstí navazuje soutěž o nejnovější iPhone 5 ve vysílání Fajn rádií, která probíhá v tomto týdnu. Každý všední den proběhla dvě soutěžní kola, ze kterých postoupli dva výherci do dnešního, tedy pátečního finále. Úkolem soutěžících je poslouchat vysílání Fajn rádií, dovolat se na výzvu jako pátý v pořadí. Stejná pravidla platí pro páteční finále, kterého se však mohou účastnit pouze výherci denních kol.

fajn-iphone5-banner

Na závěr se ještě podívejte, jak to vypadalo v době zahájení prodeje nového iPhone na Václavském náměstí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: