Fajn rádia a UrbanStore.cz oblékají posluchače od hlavy k patě

fajn-urban-store-651

Vášeň k módě a aktuálním módním trendům opakovaně propojila Fajn rádia a eshop UrbanStore.cz. Aktuálně společně realizují akci s názvem Fajn outfit, v rámci které rozdávají celý listopad posluchačům kompletní outfity, díky kterým se obléknou na zimu od hlavy až k patě.

Mladí lidé, hudba a móda patří odjakživa k sobě. Fajn rádia hrají to nejnovější a aktuálně rozdávají i ty nejnovější módní kousky značky Vans, a to z nabídky partnera soutěže UrbanStore.cz,“ doplňuje Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Úkolem soutěžících je poslouchat ve všední dny vysílání Fajn rádií a dovolat se na výzvu jako 6. v pořadí. 6 není náhodným číslem. Soutěžící totiž může vyhrát až 6 kusů oblečení od trička, přes čepici, mikiny, jeansů, bot až po zimní bundu. Dále pak uvést 6 jmen interpretů nebo kapel, které byly součástí playlistu Fajn rádií v aktuální soutěžní hodině. Za každé správně uvedené jméno získává výherce jeden kus oblečení kultovní značky Vans.

Nerozdáváme reklamní trička sloních velikostí. Výherce si vybere z nabídky UrbanStore.cz, a to včetně volby konkrétních produktů a velikostí,“ uzavírá Martin Maďarka.

Soutěž Fajn outfit poběží ve vysílání Fajn rádií až do 28.listopadu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .