Expres FM s programovými změnami, končí dlouholeté pořady Black Starr a Gate

Expres FM přichází s několika programovými změnami. Končí pořady Black Starr a Gate. Ve vysílání se objeví magazín pro aktivní sportovní posluchače a víc prostoru dostane i ranní moderátorka a foodbloggerka Veronika Kokešová.

Ukázka kampaně Expres FM

Ukázka kampaně Expres FM

Menu se objeví i v rozhlasovém vysílání

Posluchače rádia Expres FM čeká v následujícím měsíci obohacení programu o nové pořady a rubriky. Těšit se mohou na rubriku ze světa gastronomie s názvem Menu domů na Expres FM, který bude připravovat populární bloggerka a moderátorka Veronika „Koko“ Kokešová. Ta stojí za projektem Menudomu.cz. „Rozhodně nepůjde o relaci o receptech, které jsou v poslední době v médiích velmi populární. V pořadu budu spíš informovat o zajímavostech a perličkám ze světa gastronomie,“ popisuje Koko.

Pořad je logickým vyústění naší dosavadní spolupráce. Během tohoto roku plánujeme i další aktivity, které budou propojovat rádio Expres FM a blog Menudomu.cz,“ prozrazuje v tiskové zprávě Filip Žemlička, programový ředitel rádia Expres FM.

Tepláky na Expres FM pro aktivní sportovní posluchače

Další novinkou má být magazín pro aktivní sportovní posluchače s příznačným názvem Tepláky na Expres FM. Půjde o pořad, který nenabídne žádné sportovní výsledky, ale spíš tipy pro aktivní sportovní vyžití. Vysílat se bude každou neděli od 17:00, jeho autorem a průvodcem pořadu bude Marek Malík. Toho posluchači znají z pořadu Expres TOP nebo z ranního vysílání. V ranním vysílání bude pokračovat, v rámci Expres TOP jej nahradí Jiří Štěpánek alias Štěpi.

Sportu se bude rádio věnovat i v ranním pořadu Expres ráno. V rámci spolupráce se společností Sport Invest, která zastupuje vybrané sportovce, připravuje Expres FM exkluzivní rozhovory. „Jako první se posluchači mohou těšit na interview se skokanem na lyžích Romanem Koudelkou. Odvysíláme ho 8. dubna v 9 hodin,“ říká programový ředitel Filip Žemlička.

Black Starr bude nahrazen novým pořadem

Ze současné stavby programu ubudou také dva pořady. Po deseti letech na Expres FM končí pořad Black Starr s Mikem Trafikem a Orionem. Poslední díl odvysílalo rádio Expres FM 26. března od 21 hodin. Spolupráce s Orionem nicméně nekončí, v dohledné době by se měl ve vysílání objevit nový, prozatím blíže nespecifikovaný pořad.

Druhá speciálka, která zaniká, je nedělní pořad Gate, který pět let připravovali Barbara Hacsi a Pepa Kudrna. Poslední epizodu budou moderovat společně v neděli 29. března od 19 hodin.

Ukázky kampaně Rádio, které se nestydíš poslouchat

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .