Expres FM komunikuje svou ranní show

Expres FM odstartovalo svou podzimní komunikační kampaň. Poprvé v ní pražské rádio vsadilo na konkrétní pořad ze svého vysílání, tedy na ranní show. Cílem vizuálu je zdůraznit, že každý člověk své ráno prožívá jinak.

expres-fm-zas-rano-noperex

V minulosti se naše komunikace zakládala hlavně na tom, že jsme jiní než většina rádií. Vždy jsme se snažili upozornit na kvalitu naší muziky, ale tentokrát jsme vsadili na moderátory Marka a Koko a jejich ranní show,“ vysvětluje Pierre Beneš, ředitel rádia Expres FM.

Kampaň byla do printových a online médií nasazena na začátku září, pro Expres FM ji připravila známá grafička a hudební fotografka Jana Kusalová. Moderátory ranního vysílání „ZAS‘ RÁNO“ na Expres FM jsou Marek Malík a oceňovaná food bloggerka Veronika „Koko“ Kokešová.

Vizuál zobrazuje ranní rituály obou moderátorů. Koko v ruce drží sklenici piva, podobně jako každé ráno ve studiu. Marka naopak skvěle vystihuje sport a běhání, které miluje. Chtěli jsme, aby výsledek působil svěže a naši posluchači hned pochopili, oč jde,“ doplňuje Beneš. Avizovaný pořad lze na frekvenci 90,3 FM poslouchat denně od 7 do 10 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .