Frekvence 1 a Evropa 2 rozloží své mobilní studio v Praze na Náměstí republiky

Ve středu a ve čtvrtek se na pražském Náměstí republiky objeví mobilní studia dvou klíčových stanic mediálního domu Lagardere. Ve středu bude zde vysílat Frekvence 1, ve čtvrtek se zde rozloučí s létem Rádio Evropa 2.

Snímek k letní kampani Evropy 2

Snímek k letní kampani Evropy 2

Frekvence 1 bude vysílat tři hodiny zcela jinak – z ulice

Akce Frekvence 1 se uskuteční ve středu 17. září. Posluchači budou moci shlédnout tři hodiny odpoledního programu z mobilního studia. V odpoledním bloku mezi druhou a čtvrtou hodinou spojí své síly Ruda z Ostravy s Liborem Boučkem, návštěvníci akce se mohou těšit na vtipné situace, Heliohity neboli zpěv pod vlivem helia, bláznivé nápady a peníze v rámci soutěže Vaše konto.

V rámci show nebude chybět ani dvojice moderátorek Markéta Mayerová a Aneta Christovová z Dámského klubu, jež vystoupí s Danem Kostkou. Program rádia pro návštěvníky doplní drobné pozornosti a malá překvapení. Vstup je pro všechny zdarma.

Celodenní akce do osmi do večera

Dopoledne odstartuje Pavel Cejnar se svým pořadem Afterparty a netradičně tak oslaví deset let svého vysílání na Evropě 2. Ve 12 hodin Pavla za mikrofonem vystřídá kolegyně Zorka Hejdová a MaXXimum muziky. Na ní v Odpolední show Evropy 2 navážou od 15 hodin Jindra Ekl a Tomáš Zástěra a od 18 hodin Jindra Ekl s hitparádou Music Chart Evropy 2 Live.

Na Evropský den mobility je i Evropa 2 v pohybu a ukáže se v ulicích se svým mobilním studiem. Hudba, soutěže a zábava od devíti hodin ráno až do osmi večer na Náměstí republiky v Praze.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: