Evropa 2 rozdělila známé duo Tomášů, jeden z nich náhle odchází

Úspěšnou rádiovou dvojici Tomáš a Tomáš už v éteru neuslyšíte. Evropa 2 se rozhodla oba moderátory rozdělit a Tomáš Novotný tak opouští svého moderátorského kolegu. Jejich společná show zde vydržela pouhých pět měsíců.

Zmínka na weby Evropy 2

Zmínka na webu Evropy 2

AKTUALIZACE 7.2.2014 – 13:13 hod:
Vedení Evropy 2 zaslalo redakci RadioTV.cz stručné stanovisko: „S Tomášem Novotným jsme se rozloučili po vzájemné dohodě,“ potvrdila ředitelka stanice Jitka Fürst.

Tomáš Zástěra pokračuje samostatně

Tomáš Zástěra by měl i nadále moderovat odpolední blok MaXXimum Muziky, včera v průběhu dne však padlo nečekané rozhodnutí ohledně odchodu Tomáše Novotného. Oba přitom tvoří dlouholetou dvojici a společně vystupují i na Nově v pořadu Snídaně s Novou.

Vedení Evropy 2 zatím odchod jednoho ze svých moderátorů oficiálně neoznámilo.  Na webu stanice se jen u společného profilu dvojice objevila zmínka, že pořad byl 5. února zrušen. Jméno Tomáše Novotného už nefiguruje ani mezi moderátory stanice. Na Facebooku E2 však není o zrušení pořadu ani zmínka.

Tomášové původně nahradili Libora Boučka

Ukončení spolupráce přitom proběhlo náhle a spontánně. Svědčí o tom i fakt, že Evropa 2 loni v září ohlašovala dlouhodobější spolupráci s jinak úspěšnou moderátorskou dvojicí. V éteru měli nahradit Libora Boučka, který z Evropy 2 přesedlal na sesterskou Frekvenci 1. „Oba jsme vybrali pro jejich živelnost, smysl pro humor, um okamžitě reagovat a bezprostřední chuť vrhnout se do všeho nového. Věřím, že budou více než plnohodnotnými nástupci Libora Boučka,“ řekla v září ředitelka Evropy 2 Jitka Fürst.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: