Evropa 2 přichází s netradičním programovým prvkem, zavádí víkendovou ranní show

Ranní show poslouchá průměrně 460 tisíc posluchačů a cílem rádia je, aby svým posluchačům poskytlo zábavnou show s více moderátory i v ranním vysílání o víkendu. Vysílat se bude od 7:00 do 10:00.

Protagonisté víkendové ranní show Evropy 2 s prezidentem skupiny Lagardere Active ČR Michelem Fleischmannem

Protagonisté víkendové ranní show Evropy 2 s prezidentem skupiny Lagardere Active ČR Michelem Fleischmannem

Výběr zkušených moderátorů

Dlouhodobě máme nejúspěšnější Ranní show českého éteru s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Evropa 2 již tradičně určuje trendy rádiového vysílání v ČR a v souladu s touto tradicí přicházíme i s novým konceptem pro víkendové vysílání. Očekáváme od něj programové zpestření, přinášíme zajímavý obsah pro naše posluchače, ale i rozšíření zajímavých pozic pro naše klienty do víkendového vysílání. V obou případech reagujeme na poptávku z trhu,“ říká ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Ranní show poslouchá průměrně 460 tisíc posluchačů a cílem rádia je, aby svým posluchačům nabídlo zábavnou show s více moderátory i v ranním vysílání o víkendu. Tomu zodpovídá i výběr zkušených moderátorů. Moderátory tohoto pořadu se stali Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra a Jindřich Ekl.

Programové schéma všedních dní se nemění. Zorka Hejdová bude stále protagonistkou Maxxima muziky od 12:00 do 15:00 a po ní nastupuje Odpolední show od 15:00 do 18:00 s Tomášem Zástěrou a Jindřichem Eklem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: