Evropa 2 má novou soutěž o maturitní večírek za 100 tisíc korun

evropa2_logo_zapadslunceleto

Rádio Evropa 2 vyhlásilo novou soutěž určenou pro všechny žáky čtvrtého ročníku střední školy, kteří se připravují na maturitní zkoušky. Tři nejúspěšnější maturanti si rozdělí celkem 150 tisíc korun českých a antivirové programy firmy Eset. Soutěž probíhá v termínu 29. října až 8. listopadu, na základě hlasování budou vybrány nejlepší fotografie.

Pravidla nové soutěže rádia Evropa 2 spočívají v nafocení celého maturitního ročníku společně s logem Evropy 2, to najdou soutěžící ke stažení na webu www.evropa2.cz. Fotografii musí třída poslat na internetové stránky rádia, zde po dobu dvou týdnů (od 29. října do 8. listopadu) bude probíhat hlasování o nejlepší snímek.

Fotografie s největším počtem hlasů získá 100 tisíc korun na maturitní ples pro vítěznou třídu, druhé místo obdrží 50 tisíc a každý žák třídy (maximální počet 30 kusů) si navíc odnese antivirový program ESET Smart Security 6. Třída se třetím největším počtem hlasů dostane ESET NOD32 Antivirus 6 pro každého žáka. Ceny za celou třídu převezme zástupce, tedy třídní učitel.

Výherce soutěže rádia Evropa 2 bude oficiálně oznámen v pátek 9. listopadu v Ranní show Evropy 2 (mezi 6. a 9. hodinou). Ve stejné době budou vyhlášeni majitelé druhého a třetího místa.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,