Evropa 2 má novou imageovou kampaň. Hlavním motivem je láska

evropa2-maxximum-lasky-vizual-651

Hudební a lifestylová stanice pro mladé Evropa 2, spustila v průběhu května novou imageovou kampaň, jejímž hlavním motivem je léto a láska. Má oslovit klasickou cílovou skupiny Evropy 2, tedy mladou generaci 15–29 let.

Pozitivní kampaň do nelehké doby?

Na kampani spolupracovali fotograf Goran Tačevski a za kreativní produkcí stojí agentura Bistro Films ve složení Viktor Mára – režisér a producent, Karel Fairaisl – kameraman, Filip Malásek – střih. V rámci mediálního plánování bylo využito komplexního mediamixu se zastoupením printu, televize, internetu, eventů i kinoreklamy. Nová kampaň využívá i sociální média a vlastní cross-promotion.

evropa2-maxximum-lasky-vizual-vyska

Nežijeme teď v lehké době, valí se na nás spousta negativních zpráv. Proto jsme chtěli vytvořit mladý, pozitivními emocemi nabitý koncept. Evropa 2 byla vždy aspirativním brandem, MaXXimem muziky ve spojení s MaXXimem lásky chceme zlepšit našim posluchačům náladu,“ vysvětluje záměr kampaně Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR.

Víme, že mladí lidé chtějí kromě zábavy i upřímné emoce a čisté hodnoty, přátelství, lásku. Tohle všechno jim dává Evropa 2 a tohle všechno jsme obsáhli v nové kampani. Neskončíme ale jen u vizuální stránky věci, ale půjdeme i mnohem blíže k posluchačům. Například už nyní vyráží Evropa 2 na svou Live-tour po českých městech a chystáme i třídenní festival s názvem Pigyáda – Léto lásky,“ říká Michel Fleischmann, prezident mediální Lagardere Active ČR, která Evropu 2 vlastní.

Vyvrcholením kampaně bude festival Pigyáda

Pigyáda – Léto lásky je nový třídenní rodinný festival, který by se měl uskutečnit druhý srpnový víkend na Vysočině a měl by být přirozeným vyvrcholením kampaně Evropy 2. Festival chystá Evropa 2 ve spolupráci s multimediálním projektem Pigy a také strategickým partnerem, společností Šikland.

Návštěvníci se mohou těšit na dvě stage, na kterých vystoupí více než 15 tuzemských umělců, mezi nimiž jsou například kapely Chinaski, Jelen, Slza nebo zpěvák Xindl X. Celá show pak bude doprovázena akrobatickými a kouzelnickými vystoupeními, světelnými efekty a nebude chybět ani ohňostroj.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .