Evropa 2 i letos propague úspěšný koncept, spouští velkou soutěž pro maturitní ročníky

Rádio Evropa 2 opět spouští soutěž pro maturitní ročníky. Ve hře jde o více než sto tisíc korun pro vítěznou třídu a cenou pro další třídy může být moderace maturitního plesu tvářemi radia. Je to tak již třetí ročník úspěšného konceptu, do kterého se minulý rok přihlásilo 224 maturitních tříd.

Fotografie jedné ze tříd v soutěži v roce 2013, foto: Rádio Evropa 2

Fotografie jedné ze tříd v soutěži v roce 2013, foto: Rádio Evropa 2

Fotka třídy s logem Evropy 2

I letos budou mít třídy za úkol zaslat svoji fotku, do které musí zakomponovat Evropu 2. Soutěž probíhá v termínu od soboty 18. října do konce měsíce. Poté budou na základě hlasování přímo v éteru vyhlášeny fotografie nejlepší třídy. Komerčním partnerem soutěže je letos společnost Lenovo.

Hlavní výhra je 100 tisíc korun na pořádání maturitního plesu vítězné třídy a k tomu 3x smartphone Lenovo S850 jako cena do tomboly. Druhé místo zahrnuje 50 tisíc korun na pořádání maturitního plesu. A pro třetí nejlepší třídu je připraveno moderování maturitního plesu moderátory Evropy 2 třídy.

Soutěž probíhá už potřetí

Soutěž o sto tisíc korun na maturitní ples pořádáme již potřetí a doufáme, že bude stejně úspěšná jako předchozí ročníky. Těší mě, že Evropa 2 jako nejoblíbenější rádio pro mladé v České republice může rozdávat radost svým posluchačům a pomůže jim uspořádat nezapomenutelný večírek,“ říká ředitelka rádia Jitka Fürst.

Rádio Evropa 2 je jedno z nejoblíbenějších rádií. Týdně ho poslouchá přes 1,7 milionu posluchačů. Na sociální síti Facebook  má přes 450 000 fanoušků. Kromě toho si můžete rádio přidat i na Twitteru (Evropa2) a na Instagramu (e2cz).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: