Evropa 2 aktualizuje vysílací schéma, představuje novou show Tobiho a Vladimíra

evropa2_liborboucekRádio Evropa 2 představilo inovované vysílací schéma, v éteru se objevuje hned několik zcela nových hlasů. V nezměněné podobě pokračuje pouze Ranní show, výměna proběhla mezi moderátory Liborem Boučkem a Pavlem Cejnarem, chystá se navíc zbrusu nová dvouhodinka Rebélie Tobiho a Vladimíra. Úpravy se dočká i víkendové vysílací schéma. Na co se tedy můžeme od 12. ledna 2012 těšit?

Mohutná kampaň na 12/01/2012 v 09.00

Od začátku ledna obíhalo ve vysílání tajemné promo na datum 12. ledna 2012, přesně v 9.00. Čas označoval zahájení nového vysílacího schématu rádia Evropa 2. Ranní show Leoše Mareše, Patrika Hezuckého a Lucie Šilhánové zůstává beze změny od 6 do 9 hodin. Po něm se po sedmi letech vrací do dopoledního vysílání Afterparty známý Pavel Cejnar, ten si mění čas s Liborem Boučkem.

Od 9 do 12 hodin bude posluchače bavit Pavel Cejnar. Dopolední pořad přinese řadu zajímavých informací ze světa hudby, showbusinessu a aktuálního dění. Nově se posluchači naladí na beatboxové vlny v rubrice Škola beatboXXu, natočené víkendovými moderátory Nastym a En.druem, nebo zavzpomínají na megahity z devadesátých let během Flashbacku,“ sdělila ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Augustinová. Rubrika Škola Beatboxu je vysílána v 9.30 (repríza potom ve 13.30) a Flashback v 10.30.

Poledne ve znamení blondýn, Bouček provádí Refresh

V pravé poledne startuje blok MaXXimum muziky s Ivou Vavřínovou, kterou doprovází Zorka Kepková, stávající moderátorka Snídaně s Novou. Oběma moderátorkám sekunduje zprávařka Markéta Ježková. Odpolední mikrofonové otěže přebírá Libor Bouček s pásmem Refresh. „I odpolední drive přináší novou rubriku. Liborovo alter ego bludný Londýňan Brit Püt každý den řeší strasti spojené s životem cizince žijícího v Čechách, popisuje vtipné momenty vycházející z rozdílnosti kultur a z jazykové bariéry. Stejně tak jako dopoledne, tak i odpoledne oživí vysílání návrat do devadesátek v rubrice Flashback,“ uvedla Jitka Augustinová.

Podvečerní Vyber si na MaXXimum s Ondrou Vodným a T-Music Chart s Petrem Cerhou (alias Nastym) pokračuje nadále. Středeční večer servíruje posluchačům Evropy 2 novou show Rebélie Tobiho a Vladimíra. „Jak už název napovídá, půjde o dvouhodinovou show dvou neřízených střel Davida Tobiáše a Vladimíra Skórky se spoustou vtipných postřehů. Součástí každého všednodenního večera bude rubrika Bravíčko, taková vztahová poradna s hodně velkým nadhledem,“ říká Jitka Augustinová k nové show. Oba průvodci jsou známí z pořadu Sabotáž na ČT2. Evropa 2 tímto navazuje na tradice večerní talk-show, vzpomeňme na Zuzanight s moderátorkou Zuzanou Belohorcovou či Vyndej to! s Liborem Boučkem a Markem Grégrem. Program Rebélie Tobiho a Vladimíra vysílá Evropa 2 každou středu od 20.00 do 22.00, v repríze potom v neděli ve stejném čase. První vydání je naplánováno na 18. ledna.

evropa2-120112Teaser na nové schéma Evropy 2

Víkend s novým ránem, prodlužuje se taneční proud

Start moderovaného víkendového vysílání se přesouvá na osmou hodinu, posluchače dopoledním vysíláním provedou Petr Cerha (Nasty) a nově Ondřej Havlík (En.dru) s pravidelnou rubrikou Škola beatboXXu. Sobotní a nedělní odpolední vysílání moderují Ondra Vodný a Martin Hovorka.

Sobotní Dance Exxtravaganze nadále pokračuje v době od 22.00 do 04.00, taneční hity ovšem nasazuje Evropa 2 také od 20.00 do 22.00, jedná se o nemoderovaný proud hudby.

Zpravodajství Evropy 2 přijalo novou posilu, Kateřina Černá chystá regionální zpravodajství z České republiky. Doplňuje Lucii Šilhánovou (zprávy v Ranní show) a Markétu Ježkovou (denní zprávy). Novinky se dočkají návštěvníci profilu http://www.facebook.com/evropa2.cz, nový koncept profilových obrázků doplňuje facebookové intro s aktivním playerem a odkazy do webových rádií Evropy 2. Jak uvádí server Mam.cz, portfolio internetových streamů doplní v únoru tematické rádio zaměřené na romantické melodie.

Autor článku:

Komentáře (3)

    1. Jerry Prohaska

      Stalo se, děkuji za upozornění. Dance Extravaganza zůstává 22-04 v sobotu, předcházet bude dvouhodinový Warm-up 20-22, bude to nemoderovaný proud taneční hudby.

    2. Matyas

      Ok – já také děkuji.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: