Do poloviny listopadu se na Rádiu Blaník soutěží o rodinné nákupy

nakupy_blanik_perexVelká podzimní soutěž Rádia Blaník o rodinné nákupy pokračuje. Vylepšit rodinný rozpočet nákupy zdarma si můžete každý všední den a to až do pátku 11. listopadu, výherci získají možnost nakoupit zdarma v hodnotě 5 tisíc korun. Hlavní cenu – luxusní nákup za 60 tisíc – udělí Rádio Blaník v pondělí 14. listopadu 2011. Hlásit se do soutěže můžete prostřednictvím SMS, její cena je účtována dle běžného tarifu.

Rodinné nákupy v hodnotě 360 tisíc korun

Rádio Blaník pokračuje s velkou rodinnou soutěží o nákupy i v listopadu. Každý všední den až do pátku 11. listopadu se každý všední den vyhrávají poukázky na rodinný nákup v hodnotě 5 tisíc korun v Penny Marketu. Podmínkou účastí v soutěži je zaslání registrační SMS, ve zprávě je třeba uvést své jméno, věk a také bydliště (vzor: PAVEL NOVAK 45 LET BENESOV). SMS se odesílá na číslo 603 118 118. Cena přihlašovací textové zprávy je účtována dle běžného tarifu každého posluchače.

PSALI JSME: Rádio Blaník má na webu vlastní podcast

Každý soutěžící může do hry Rádia Blaník odeslat libovolné množství přihlašovacích SMS, zúčastnit tak lze opakovaně. Navíc, ozve-li se v telefonu někdo jiný než odesílatel, může hrát také. Pak už je třeba pozorně poslouchat Rádia Blaník a mít po ruce zapnutý telefon. Do tohoto výběru postupuje každá tisící došlá SMS, a to za předpokladu, že došla v požadovaném tvaru na správné telefonní číslo. Každý všední den totiž moderátoři Rádia Blaník zavolají zpátky několika z vás a zeptají se, kdo vám právě dozpíval ve vysílání rádia. Odpoví-li hráč správně, výhra je jeho. Soutěží se v hrací čase od 6.00 do 18.00.

nakupy_blanik

Ve finále o nákup za 60 tisíc korun

V pondělí 14. listopadu se následně hraje o hlavní výhru – luxusní nákup na celý rok v hodnotě 60.000 Kč od Rádia Blaník a Penny Marketu. Tato výhra bude vydána v podobě hotovosti nebo nákupních poukázek, případně kombinace obojího. Do finálového kola postupuje ta SMS, která dojde do Rádia Blaník jako 10 000. v pořadí a splní podmínky soutěže (bude odeslána ve správném tvaru).

Z ARCHIVU: Sluníčkové léto s Blaníkem vrcholí, rádio zařídí o hodinu delší volno

Moderátoři Rádia Blaník se pokusí telefonicky spojit s posluchačem, který danou SMS odeslal. Podaří-li se jim to, stává se posluchač účastníkem finálového soutěžního kola o rodinný nákup. Nepodaří-li se to, šanci má další posluchač. Odpovědět bude muset nejprve na stejnou otázku: „Jaký interpret právě dozněl ve vysílání Rádia Blaník?“ Druhá otázka bude položena následně moderátorem Rádia Blaník, přičemž její přesné znění je plně v kompetenci stanice a bude známo až v okamžiku rozhovoru s daným soutěžícím. Odpoví-li na obě otázky správně, výhra je jeho.

Tradiční podzim a české pondělí na Rádiu Blaník

Rádio Blaník připravilo na letošní podzim tradiční drakiády, lampionové průvody a nově výlovy rybníků, poslední proběhla uplynulý víkend. Na akcích Rádia Blaník vystoupili i oblíbení interpreti jako Standa Hložek, Petra Černocká, Kamélie, Keks či Čejka Band. Fotografie ze všech akcí najdete na webu www.radioblanik.cz.

Nadále na Rádiu Blaník pokračují víkendové speciály věnované vždy jednomu z populárních českých interpretů, naposledy to byl Petr Kolář. Kromě soutěží o CD jsou připravena povídání, jejichž textové přepisy jsou následně umístěny na webu Blaníku. Jelikož je pondělí 6. listopadu prvním pondělím v měsíci, čeká vás celý den pouze česká hudba.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: