Dětské Rádio Pigy má nové logo a připravuje vlastní komiks

pigy-nove-167Jediné soukromé rádio pro děti, které vlastní i licenci pro vysílání v FM pásmu, mění logo a připravuje vydání vlastního komiksu. Z loga vymizelo označení domény CZ, čímž chce dát provozovatel najevo svou prioritu ohledně rozšiřování pokrytí právě prostřednictvím FM vysílačů. Autorem nového loga je grafik Jan Vajda.

Rádio Pigy je projektem mediální skupiny Lagardere, která jako první uspěla s tímto formátem i v licenčním řízení na frekvenci pro FM vysílání. Cílovou skupinou jsou děti od 3 do 12 let. Licenci k FM vysílání získala společnost Radio Bonton, provozovatel Rádia Pigy, ještě 26. června 2012. Může tak vysílat v Děčíně na frekvenci 92,7 MHz a hodlá se ucházet i o další kmitočty.

Nová podoba loga lépe reprezentuje značku a její expanzi. Navíc usnadňuje další využití loga, například pro připravovaný komiks či budoucí merchandising,“ říká Zdenka Chocholoušová, vedoucí on-line oddělení Lagardère. Důležitou změnou je použití značky Pigy na místo původního Pigy.cz, to souvisí nejen s rozšířením vysílání rádia z webu na možné FM vysílání, ale také s celou řadou dalších souvisejících aktivit.

Nové logo, ve spolupráci s digitálním a marketingovým oddělením Lagardère, vytvořil Jan Vajda.

PSALI JSME: Pigy.cz bude v FM pásmu – jedná se o přelomové rozhodnutí RRTV?

pigy-velke-600

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,