Dance radio slaví sedm let v éteru soutěží a velkou narozeninovou akcí

dancenarozeninyperex

Původně internetové Dance radio vysílá už sedm let. Hlavní oslavy proběhnou v sobotu 23. června v Retro Music Hall, kde se připravuje mimořádný hudební program. Příchozí potěší svým vystoupení celý tým rádiových moderátorů. Tento týden se vysílání nese ve znamení mnoha soutěží o volné VIP vstupenky na narozeniny, plavky, kubánský rum. Proběhne i „největší soutěž v dějinách rádia“ o vstupenky na festival Monegros

Už sedm let taneční hudba na Dance radiu

Velká narozeninová oslava Dance radia propukne v Retro Music Hall tuto sobotu 23. června od 20:00. Zakoupit si vstupenky můžete už teď v předprodeji, k dostání je též omezená kapacita VIP vstupenek. Za cenu 200 Kč dostanou majitelé lístků pohodlí, raut, Cuba Libra a mnoho dalšího. Vstupenky se prodávají na pokladně Retro Music Hall ve všední dny od 8:00 do 19:00, non-stop je pak nabízí přímo na své recepci právě na Dance radiu. Sedmé narozeniny Dance radia zprostředkují vystoupení DJ Roberto Chocholu, vystoup í též samotní moderátoři Dance radia.

PSALI JSME: Dance rádio už plně pod hlavičkou Lagardere, chystá nový web

Celý tento týden je vysílání Dance radia soutěžní, každé ráno (7-11) se rozdávají dárkové sety Havana Club, obsahují litrové lahve rumu. K tomu jako bonus dostane výherce VIP lístky na narozeninovou oslavu. Odpoledne (14-18) se k VIP volným vstupenkám rozdávají i plavky dle vlastního výběru v obchodech Wonderland. Posluchači se musí dovolat na linku 257 400 333 po zaznění soutěžního signálu.

O festivalový zájezd snů

Na Dance radiu probíhá také soutěž o zájezd do Španělska na Monegros, jedná se o „nejlepší španělský festival s návštěvou kolem 40 tisíc tanečníků z celého světa„. Posluchači na webových stránkách www.danceradio.cz musí uvést, proč by tuto výhru měli získat právě oni. V pátek se jednomu z nich ozvou moderátoři Dance radia.

Nejoriginálnější nápad bude odměněn přímo na narozeninové oslavě. Výhra zahrnuje VIP vstupenky na španělský festival Monegros včetně občerstvení, zpáteční letenku z Prahy do Barcelony, ubytování, dopravu na festival, suvenýry a VIP vstupenu na oslavy sedmých narozenin. Má se jednat o „největší soutěž v dějinách Dance radia„.

dancenarozeniny

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .