Čtyřkolky za 80 tisíc, přezutí pneumatik a koncert Gipsy Kings od Krokodýla

krokodyl_vlivRádio Krokodýl od pondělí 10. října rozdává poukázky na přezutí pneumatik na zimní zadarmo. Ve finále velké podzimní soutěže získá jeden šťastlivec čtyřkolku za celkem 80.000 Kč. Jediné, co stačí udělat, je vylepit samolepku s nápisem „Jezdím pod vlivem Rádia Krokodýl“ na sklo svého vozidlo. Sedmnácté narozeniny Rádia Krokodýl můžete ještě opožděně oslavit 21. října na koncertě Gipsy Kings.

Více jak stovka přezutí a 4kolka

Ten, kdo si vylepí samolepku na zadní sklo auta, svůj osobní vůz vyfotí včetně čitelné registrační značky a snímek zašle na ctyrkolka@krokodyl.cz, může vyhrát čtyřkolku v hodnotě 80 tisíc korun českých. Samolepku s nápisem „Jezdím pod vlivem Rádia Krokodýl“ získáte buď přímo v sídle Rádia Krokodýl, u promo hlídek v ulicích Brna, resp. si o ni můžete napsat na e-mail promo@krokodyl.cz.

EXKLUZIVNĚ: S příchodem podzimu rádia mohutně finišují a spouští kmitočty

Registrovaní soutěžící ve velké podzimní hře Rádia Krokodýl mají každý den možnost vyhrát přezutí osobního automobilu na zimní pneumatiky. Úkolem je poslouchat vysílání, moderátoři vyhlásí v éteru výherní registrační značku (dříve SPZ – státní poznávací značka), majitel se musí co nejrychleji dovolat do studia na číslo 543 333 103. Všichni odměnění postupují do velkého listopadového finále, v nemž bude znám majitel nové čtyřkolky v hodnotě 80.000 Kč.

Koncert Gipsy Kings a 17. narozeniny Krokodýla

Rádio Krokodýl zve své posluchače na oslavu 17. narozenin do brněnské Haly Rondo. Zde vystoupí legendární kapela Gipsy Kings, od 19.00 zažijí příchozí velký koncert. Vstupenky lze zakoupot v síti TicketPortal za cenu 690 Kč.

POSLECHNĚTE SI: Koncert Gipsy Kings v Brně

krokodyl_plakat

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .