ČRo 1 – Radiožurnál slibuje „exkluzivní olympiádu“

london_counter

Nejen naši reprezentaci bude sledovat během olympiády Český rozhlas 1 – Radiožurnál. Desítka redaktorů a techniků veřejnoprávního rádia zprostředkuje sportovní svátek živě přímo z místa dění, jako jediné rádio v České republice. Kompletní zpravodajství, rozhovory a reportáže slibuje programové schéma ČRo 1 – Radiožurnálu. Připraveno je několik magazínů a speciálů, včetně toho internetového.

Olympiáda ve vysílání Radiožurnálu

Reportéři ČRo 1 – Radiožurnálu budou na všech sportovištích s českou účastí, do vysílání vstoupí vždy v okamžiku, kdy se bude dít něco zajímavého. „Více než dva týdny se vám denně budou hlásit reportéři Miroslav Augustin, Vojtěch Bidrman, Miroslav Bureš, Jiří Hošek, Michal Jurman, Tomáš Kohout, Jaroslav Plašil a Petr Souček, podporováni techniky Jaromírem Niklem a Romanem Růžičkou,“ zve Český rozhlas na svůj program.

Do zákulisí her se podíváte denně v 7:20 a 15:20 v rámci Olympijského deníku Jiřího Hoška, ten najdete také jako součást internetového speciálu olympiada.radiozurnal.cz. Olympijské fejetony Miroslava Augustina naladíte ve vysílání Ranního Radiožurnálu (denně v 8:40).

Na webovém speciálu ČRo 1 – Radiožurnálu najdete také kompletní program jednotlivých disciplín podle sportů a dnů.

loh_cro1

Olympiáda Radiožurnálu také na sociálních sítích

Český rozhlas 1 – Radiožurnál bude přinášet informace nejen ve svém vysílání, olympiádou budou žít též sociální sítě. „Letní olympijské hry jsou jednou z největších sportovních událostí roku a právě Radiožurnál získal exkluzivní práva na jejich vysílání. Přímo v dějišti olympijských her máme svůj desetičlenný tým, který bude prostřednictvím sociálních sítí informovat naše posluchače o zákulisním dění z Olympiády„, řekl Jan Pokorný, šéfredaktor ČRo 1 – Radiožurnál.

Speciálně pro účely olympiády byl sportovními redaktory Radiožurnálu vytvořen Twitter účet @RadiozurnalS. Jeho odběratelé tak budou moci komunikovat s redaktory a sledovat aktuální dění na olympiádě. S fanoušky bude redakce ve spojení i díky Facebooku, konkrétně na stránce facebook.com/radiozurnal.

london_counter_2Odpočítávadlo na Trafalgarském náměstí v Londýně. Zdroj: Redakce RadioTV.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .