COLOR Music Radio oslavuje dva roky v éteru pod novou značkou

Pražské a brněnské alternativní COLOR Music Radio si v pátek připomene druhé výročí vysílání pod touto značkou. Původně působilo v pražském éteru pod názvem Ethno radio, nyní je jeho mottem hudba všech barev.

radio-mikrofon-651

Změna značky přinesla rozšíření hudební orientace

Ethno radio bylo původně projektem někdejšího člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petra Žantovského, který k sobě přibral Miroslava Pýchu, majitele někdejšího kultovního rádia Limonádový Joe a provozovatele tehdy internetového rádia Sázava. Pýcha následně vrátil Sázavu do středočeského éteru a v Praze a Brně se věnoval projektu Ethno, z nehož posléze vytvořil právě stanici s názvem COLOR.

Primárním motivem pro změnu značky bylo rozšíření hudební orientace. Tu lze charakterizovat jako „všechny barvy hudby“ a jde o rozšíření původního programového formátu Ethno rádia.

Hudební večírek v baru LA LOCA

V květnu 2015 tomu budou právě 2 roky od chvíle, kdy se značka COLOR poprvé objevila v pražském a brněnském v éteru. Promotým stanice u této příležitosti pořádá večírek v klubu LA LOCA. „Zahrají mladí i staří: funky kapela Top Dream Company, kterou je v současnosti možné vidět v pořadu Zpívá celá rodina, pěvecký talent roku 2015 Erika Fečová, zavtipkuje i zazpívá herečka Sandra Pogodová nebo komik Lumír Tuček,“ říká majitel a ředitel stanice Mirek Pýcha.

Aktuální výsledky Radioprojektu za období čtvrtého kvartálu 2014 a prvního kvartálu 2015 ukazují, že COLOR Music Radio již potřetí v měřeném období získalo další nové posluchače a aktuálně je na hodnotě 21 tisíc posluchačů týdně.

Programově nabízí různorodý výběr hudby z celého světa. V denním playlistu se nově objevila i hudba ve stylu R´n´B, funk, soul. COLOR Music Radio se nyní nejvíce orientuje na mladší posluchače ve věku 25-40 let.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: