COLOR Music Radio i letos zavítá do Varů, žádá o krátkodobou licenci

Speciální vysílání alternativního Rádia COLOR v době konání Karlovarského filmového festivalu by mělo proběhnout i letos. Provozovatel stanice znovu žádá o krátkodobou licenci v době od 1. do 15. července.

sluchatka_mikrofon_01

Přidělení frekvence nic nebrání

Samotný festival proběhne od 3.7. do 11.7. – Rádio Color si festivalové vysílání úspěšně zkusilo už loni na frekvenci 87,8 MHz. Letos by měla být k dispozici jiná frekvence 98,6 MHz s výkonem 200 wattů. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání ve svém stanovisku zaslaném Českému telekomunikačnímu úřadu uvedla, že je možné udělit krátkodobé oprávnění k využití uvedeného kmitočtu.

Poslední slovo bude mít právě ČTÚ, nicméně udělení krátkodobého oprávnění prakticky nic nestojí v cestě. Rádio Color může díky svému festivalovému vysílání přilákat nové posluchače, jelikož mnozí návštěvníci festivalu mohou být i cílovou skupinou této stanice.

Loni Rádio Color umístilo své vysílací studio do Grand Café Septime a vlastní vysílání probíhalo denně od 8 do 21 hodin. Kromě rozhovorů s hosty se v programu objeví i živé DJ sety. Program na všech frekvencích Color Music Radia by měl být v době festivalu stejný. Speciální festivalové vysílání si tak budou moci naladit i posluchači na FM frekvencích v Praze a Brně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: