Co vás čeká o vánočních svátcích? Těšte se mimo jiné na speciály RadioTV

xmas_2412

UVNITŘ PF Z RÁDIÍ – Vážené čtenářky, milí čtenáři serveru RadioTV, v prosinci jsme vás informovali o tom, na co se můžete těšit během vánočních svátků v televizi a v rádiích. Na Štědrý den vám nabízíme ucelený přehled toho, co přinesou nadcházející sváteční dny. Podívejme se nyní také stručně na to, co pro vás chystáme ve svátečních dnech my, redaktoři RadioTV. Nebudete toho málo. Máme jedno exkluzivní téma.

Ucelený přehled vánočních tipů na vysílání českých i zahraničních televizí či pozvánky do éteru rádií České republiky servírují podrobné informace o tom, na co se můžeme těšit v několika následujících dnech. Doufáme, že vám tento praktický průvodce pomůže v orientaci v široké nabídce. Co chystáme na RadioTV? Také to částečně poodhalíme.

Konec roku na RadioTV: Exkluzivní odhalení

Jako poděkování za vaši přízeň pro vás na nadcházející vánoční svátky chystáme několik speciálů. Už od zítra se můžete těšit na třídílný seriál, v němž pro vás budeme sledovat vánoční on-air grafiku těch rádií v České republice, která je v letošním roce nasadila. Krátce před Silvestrem si budete moci přečíst obsáhlé zpravodajství o chystaných překvapeních tuzemských rádií. Po Novém roce pak v několika dílech nahlédneme na to nejlepší, co česká rádia vyprodukovala v oblasti self-promotion a zvukové grafiky.

Na poslední den letošního roku si necháváme skutečně ekluzivní informace, redakce RadioTV.cz se dozvěděla o novém chystaném projektu. Jednat by se mělo o rádio, jež odstartuje pravděpodobně v březnu příštího roku. Zatím nebudeme více prozrazovat. Vysílat prý má v DAB. Rozhodně si nenechte ujít RadioTV.cz 31. prosince 2011!

radiotv_face_n05

Vánoce 2011 v českých rádiích

Hudební pásma s koledami, velké množství pohádek a dramatických počinů, rozhovory se skutečně zajímavými lidmi – jen stručný výčet toho, co veřejnoprávní Český rozhlas během vánočních svátků svým posluchačům servíruje. Regionální stanice nešetří soutěžemi, ale především tematickými dokumenty, rozhlasovými povídkami, pohádkami a hrami.

K TÉMATU: Vánoce 2011: Pozvánky na vysílání Českého rozhlasu

Vůbec poprvé jsme letos přinesli informace o všech rádiích, která v České republice vysílají. Vánoce bez reklam jsou jedním z nejčastějších lákadel tuzemských rádií. Co by to bylo za Vánoce bez svátečních písní a koled? V textu přinášíme největší lákadla a stručný výčet, chybět nesmí tradiční PDF příloha s kompletními informacemi. Stahovat ji nemusíte, ale můžete si ji přečíst přímo na našich stránkách.

DOPORUČUJEME: Vánoce 2011: Přehled vánočního programu všech českých rádií

Jako bonus přinášíme zvukové nahrávky se self-promotion na vánoční vysílání, které se nám při poslechu předvánočního éteru podařilo zachytit.

vanoce_radiotv

Vánoce 2011 na televizních obrazovkách

Vynechat jsme samozřejmě nemohli ani informace o programové nabídce tuzemských i zahraničních televizí. Poslední dny letošního roku můžete strávit také u obrazovek u německého kulturního kanálu 3sat. Záznamy koncertních vystoupení předních celosvětových interpretů jsou tradiční součástí programu, více než 24hodinové pásmo živé hudby startuje 31. prosince od 6.00 záznamem vystoupení Franka Zappy: The Torture Never Stops (Palladium, New York, USA – 1981). Během dne se dále těšte na vystoupení Santany, Cyndi Lauper, Spandau Ballet, Simply Red, U2, Take That, Leony Lewis. Šnůru zakončí 1. ledna v 5.45 formace Linkin Park.

VÍCE INFORMACÍ ZDE: Vánoční speciál RadioTV: Jak se slaví Vánoce na Slovensku?

xmasbanner_radiotv

Redakce RadioTV přeje pokojné prožití vánočních svátků

Nyní se rozhodně sluší Vám všem poděkovat za přízeň, kterou jste nám v roce 2011 projevili. Zároveň přejeme všem (pokud možno) krásné a ničím nerušené prožití vánočních svátků. Ať najdete pod stromečkem nejen materiální dárky, ale vychutnáte si zároveň neocenitelnou vánoční atmosféru. Do nového roku 2012 Vám přejeme, ať se Vám daří jak v osobním, tak i pracovním životě. Věřme, že příští rok bude o něco lepší než ten letošní.

Zároveň tímto srdečně děkujeme za vynikající spolupráci všem, kteří nám v minulém roce ochotně poskytovali informace a spolupracovali s námi. Vřelé díky a budeme se těšit na další vzájemnou spolupráci. Doufáme, že se budeme moct těšit na mnoho spokojených čtenářů, diváků i posluchačů a ještě více skvělých nápadů.

Poklidné Vánoce a jen to nejlepší v roce 2012 na stránkách RadioTV!

VÁNOČNÍ BLAHOPŘÁNÍ, KTERÁ JSME OBDRŽELI, DĚKUJEME

Děkujeme za všechna blahopřání, která jste nám do redakce zaslali. Dovolujeme si je nyní pro všechny čtenáře zveřejnit. Pro zvětšení jednotlivých PF klikněte myší.

countryCountry Radio

casradio Radio Čas

ceskyrozhlasČeský rozhlas

cernahoraRadio Černá Hora

egrensisRadio Egrensis

freeradioFree Radio 107 FM

Hitrádio Orion

hitradiovysocinaHitrádio Vysočina

pf_radiojihlavaRádio Jihlava

kissprotonKiss Proton

krokodylRádio Krokodýl

lagardereInteraktivní PF skupiny Lagardére najdete na www.lagardere.cz/pf2012

proglasRadio Proglas

rockradioRock Radio

rockmaxRockMax

sazavaRádio Sázava

spinRadio Spin

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .