Český rozhlas získal exkluzivní práva k zvukovým přenosům z MS v hokeji

Ilustrační foto - O2arena.cz

Ilustrační foto – O2arena.cz

Vedení rozhlasu se rozhodlo umístit přímé reportáže a vstupy z českých zápasů Mistrovství světa na hlavní okruh Radiožurnál. Umožňují mu to vysílací práva, jež získal pro letošní šampionát v Praze a Ostravě.

V marketingové rovině bude letošní šampionát programově pokrývat prakticky každá tuzemská rozhlasová stanice. Vysílací práva k přímým reportážím z dění v pražské O2 areně a ostravské ČEZ areně drží pouze Český rozhlas. Ten umístí zvukové přenosy z hokejového šampionátu na Radiožurnál.

Zápasy českého týmu výhradně na Radiožurnálu

Nejvíc přímých přenosů odvysílá tradičně nejposlouchanější stanice Českého rozhlasu Radiožurnál. V základní části to budou všechna utkání české hokejové reprezentace, s kompletními přímými přenosy českých zápasů počítáme samozřejmě i ve vyřazovací části šampionátu. Vzhledem k začátkům zápasů v 16:15, respektive 20:15 dojde i k drobným programovým změnám, které posluchači určitě pochopí,“ uvedl náměstek generálního ředitele pro program a vysílání René Zavoral.

Díky vysílacím právům bude moci Český rozhlas jako jediné rádio v ČR nahrávat rozhovory s hokejisty i trenéry přímo v obou hokejových halách a na trénincích. Tým reportérů v Praze a v Ostravě bude nabízet také informace ze zákulisí a praktické informace pro ty, kteří na MS budou mířit.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .