Český rozhlas stvrdil partnerství s fotbalovou asociací podpisem deklarace

fotbal-ilustracni-651

Český rozhlas uzavřel deklaraci o spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Spolupráce se bude odvíjet zejména v oblasti realizace sportovních a edukativních projektů včetně zprostředkování fotbalových zápasů a společenských událostí v České republice.

Deklaraci podepsal generální ředitel ČRo Peter Duhan společně s předsedou Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta. Kromě autentických přenosů z fotbalových utkání v ČR či nadcházejících příprav na Mistrovství Evropy 2016 je cílem této spolupráce přiblížit posluchačům a posluchačkám také širokou škálu fotbalových aktivit určených široké veřejnosti.

Fotbal je pro sportovní redakci Českého rozhlasu klíčovým tématem. Jsem rád, že jsme spojili síly s fotbalovou asociací, a stali se tak partnerem českého fotbalu. Český rozhlas přináší rozsáhlé sportovní zpravodajství a šíří také osvětu mezi mládeží a laickou veřejností. Věřím, že díky budoucí spolupráci tyto aktivity ještě více prohloubíme,“ prohlásil generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan.

Jsem rád, že se nám podařilo získat tak velkého a tradičního partnera. Fotbal měl historicky na Českém rozhlase vždy své místo a své posluchače, a to jak ligový, tak i fotbal na reprezentační úrovni. Věřím, že spolupráce, na které jsme se nyní dohodli, posune informovanost všech fanoušků dopředu,“ dodal předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: