Český rozhlas rozšiřuje Noční linku na regionálních stanicích

ceskyrozhlasvelkyVíc času a prostoru pro příběhy posluchačů, tak se dá popsat nová podoba Noční linky ve společném vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu. Posluchači si nyní mohou naladit tento blok každý den od 23. hodiny až do konce první hodiny po půlnoci. Noční linka je součástí rozšířeného společného večerního a nočního vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu.

Od pondělí do neděle nabízí tým našich moderátorů témata, která pak v telefonátech a mailech posluchačů ožívají v zajímavých a někdy i nevšedních příbězích. Důležitou součástí atmosféry Noční linky jsou také písničky. Přednost dostávají jemné, výrazné, romantické melodie i nevšední texty,“ říká Josef Havel, ředitel Českého rozhlasu Regina, pověřený koordinací a strategickým rozvojem regionálního vysílání ČRo.

Noční linka je součástí společného večerního a nočního vysílání regionálních stanic, do něhož příspívá každá regionální stanice výběrem toho nejlepšího ze své produkce. Český rozhlas zařazuje do nočního bloku i oblíbené pořady Tandem Jana Rosáka nebo Divadlo Noc.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: