Český rozhlas Region oslavil narozeniny se svými posluchači

cro-region-logo-2012Do sídla rádia v pražském Karlíně se přišlo během sobotního odpoledne podívat dva a půl tisíce lidí. Oslavy narozenin byly letos spojené s Pivními slavnostmi Léta s pěnou, které byly vyvrcholením celoletní akce Českého rozhlasu Region.

Připraven byl i bohatý doprovodný program, ve kterém vystoupili například vítězka soutěže start.rozhlas.cz Eva Matějovská, zpěvačka a moderátorka Regionu Jana Chládková, Jakub Smolík, Petra Janů, Petr Kotvald, Martha a Tena Elefteriadu nebo Vlasta Horváth s kapelou.

Redakci RadioTV o tom prostřednictvím tiskové zprávy informovala PR manažerka Českého rozhlasu Region Tereza Čistotová. „Na pódiu se představily i známé osobnosti spjaté s vysíláním Regionu – odbornice na výživu MUDr. Kateřina Cajthamlová, moderátor Tandemu Jan Rosák nebo moderátor Hobby magazínu a Region expresu Eduard Hrubeš,“ uvedla Čistotová.

Návštěvníci mohli ochutnat piva z produkce středočeských minipivovarů, které se zapojily do akce Léta s pěnou. Zároveň šéfredaktor Regionu Pavel Kozler vyhlásili vítěze sms ankety posluchačů o nejoblíbenější středočeský minipivovar roku 2012 – stal se jím Pivovar Svatý Ján z Polep u Kolína.

Sestřih z narozeninové oslavy si můžete poslechnout ve vysílání Českého rozhlasu Region v sobotu 1. září po 14. hodině.

cro-region-narozeninyFoto: Tereza Čistotová, Český rozhlas Region

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .