„Březen měsíc Country Radio“ nechybí ani v roce 2013

brezen_countryMultiregionální Country Radio nevynechá ani v roce 2013 svou tradiční březnovou akci, během níž v jednotlivých týdnech třetího měsíce roku tematicky zaměří téma, mimo tradiční zaměření jednotlivých týdnů nechybí jedna novinka. „Březen měsíc Country Radia“ už tradiční zahájil den otevřených dveří následovaný týdnem písniček na přání. V závěru měsíce nabídne Country Radio řadu soutěží nejen o hudební ceny.

Druhého března 2013 se v Říčanské ulici v Praze, jak už se stalo dobrým, otevřely dveře do zákulisí Country Radia. Tato akce se setkala s výrazným zájmem posluchačů a současně předznamenala právě začínající „Březen měsíc Country Radia“.

Přání, country abeceda či české a zahraniční dvojice

Od pondělí 4. března do neděle 10. března si v rozmezí od deváté hodiny ranní do sedmé hodiny odpolední budou hrát písničky výbradně na přání posluchačů Country Radia. „Písně i se vzkazy také můžete poslat svým blízkým, přátelům, kamarádům, kolegům či láskám. Jen tak pro potěšení. Písnička se vzkazem udělá vždycky radost. Navíc ji můžete poslat hodně daleko,“ odkazuje rádio na skutečnost, že vysílá již na šestadvaceti kmitočtech po celé České republice. Vzkazy do vysílání posílají zájemci prostřednistvím SMS na číslo 736 300 895, resp. zavoláním na liknu 2 510 24 510.

Týden originálů a jejich českých verzí si uzme vysílání v Country Radiu od 11. do 17. března. Jak už název napovídá, do playlistu promluví vždy dvojice písní ve složení česká a její zahraniční verze (buď originální, nebo nejslavnější varianta). Dvojice se dostane do éteru několikrát za hodinu. „Čekají vás i speciální písničkové bonusy, v rámci kterých uslyšíte velmi známé písničky ve velmi neobvyklém podání. Nechte se překvapit,“ doplňuje na závěr Country Radio.

Týden country od A do Z zaujme posluchače v týdnu od 18. března. Denně bude stanice hrát jenom skladby sežazené dle abecedy (a to vždy podle názvů sonogu, nikoli interpreta).

countryradio_dodDen otevřených dveří Country Radia, zdroj: Facebook Country Radia

Týden jarních prověrek vzdělanosti národa

Týdenní soutěžení o CD a zájezdy do italských Benátek uzavřou akci „Březen měsíc Country Radia„. Každý den v týdnu od 25. března se mezi 8. a 17. hodinou bude hrát ve znalostní soutěži.Na výzvu moderátora mohou soutěžící volat do studia Country Radia (telefon 2 510 24 510). Kdo se dovolá jako první, může se zúčastnit soutěžního kola. Soutěžícímu bude položena vždy první otázka. Zodpoví-li ji správně, získává první CD.

V tomto okamžiku smí soutěžní hru ukončit, ale rovněžpožádat o další otázku, za jejíž správné zodpovězení vyhraje další CD. Dále se soutěžící opět může rozhodnout, zda soutěž ukončí se ziskem dvou CD nebo bude žádat o třetí otázku. Pokud zodpoví rovněž třetí otázku správně, získává soutěžící 3 CD, nebo v případě bonusu 2 CD a zájezd pro dva do italských Benátek. Pokud však kdykoliv v průběhu hry odpoví soutěžící na otázku špatně, hra končí a soutěžící nezískává žádnou výhru. Celkem se bude hrát o čtyři zájezdy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: