Belgičanka Selah Sue zahraje živě celé Praze na radiu City

radio-city-selah-sue-651

Pražské radio City 93,7 FM vysílá už třetím rokem živě odehrané akustické koncerty s nejlepšími českými i zahraničními interprety. V neděli vystoupí v pražském studio živě belgická zpěvačka Selah Sue.

Pořad CITY LIVE, který můžete slyšet každý měsíc v odpoledním vysílání Petra Slívy, bude mít 7. prosince, jako dárek posluchačům před Vánoci, hvězdného zahraničního hosta. Toho uvidí a uslyší zpívat naživo velmi zblízka také 10 vybraných posluchačů radia City, kteří si tak užijí neobvyklý zážitek.

Do studia radia City přijde zahrát živě charismatická belgická zpěvačka Sekah Sue. Na posluchače čeká nevšední rozhovor a svou otázku mohou položit osobně i návštěvníci ve studiu. Připomeňme, že v minulosti vystoupil v rámci pořadu CITY LIVE i zpěvák Milow nebo britská hvězda Melanie C společně se slovenským talentem Peterem Aristonem.

Naší filosofií bylo vždy víc hrát než mluvit a CITY LIVE je dalším krokem, jak dostát sloganu radia City – více hudby, méně slov. Už třetím rokem se na radiu City 93,7 FM hraje pravidelně živě a myslím si, že naši posluchači slyšeli zpívat opravdu zajímavé interprety. Můžeme slíbit, že v našem hledáčku jsou i nadále zvučná a přitažlivá jména a troufneme si dál i na světové hvězdy,“ říká Bára Lukášová, programová ředitelka radia City.

Selah Sue – This World videoklip

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: