Bankomat Rádia BLANÍK má před sebou poslední dny, ještě rozdá dvacet tisíc

bankomat-blanik-651

Soutěž s fiktivním bankomatem Rádia BLANÍK, který ale rozdává skutečné peníze, je ve svém posledním týdnu. Denní výhry ve výši 10 tisíc korun budou naposled k mání v pátek 14. listopadu.

Jde o jediný bankomat na celém světě, který se neptá, kolik mají posluchači Rádia BLANÍK sami na účtu, ale naopak rozdává ze svého. Každý všední den rovných 10 tisíc korun! A tento pátek 14. listopadu 2014 je poslední den, kdy Bankomat Rádia BLANÍK v našem vysílání spouštíme,“ říká ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Loni se soutěž Bankomat Rádia BLANÍK ukázala jako úspěšná, i proto se vedení stanice rozhodlo projekt zopakovat i letos. Blanický bankomat byl poprvé spuštěn v pondělí 20. října 2014 a princip je jednoduchý. „Ve vysílání Rádia BLANÍK prozradíme každý všední den postupně čtyři čísla, která tvoří speciální výherní PIN kód na daný den. A pak už je to prosté. Kdo nám jako první zavolá do studia všechna čtyři čísla ve správném pořadí, vyhrává rovných 10 tisíc! V tom tkví jednoduché kouzlo našeho bankomatu,“ prozradil s Dan Rumpík, ředitel Rádia BLANÍK.

V rámci kampaně bylo celkem rozdáno 200 tisíc korun.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: