Americký pohled na Německo, ale i na sever, do Španělska či do Egypta

028_vikendove_tipyPROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Léto, prázdniny a dovolené jsou v plném proudu a my se zaměříme na víkendové programové tipy zejména spojené s vybraným státem. Zavedeme vás na sever, střed i jih Evropy a rovněž tento týden nabídneme tipy na akce konající se mimo rozhlasový éter. Jeden z tipů vás pozve též za netradičními zajíčky.

V parném létě se ochladíte například s rádiem Beat a jeho „Severským víkendem“, milovníci slunce a tanečních rytmů pak spíše ocení „Španělský víkend“ na rádiu Kiss 98. Do Egypta zavítáme při poslechu rozhlasového seriálu na ČRo 3 – Vltava a na téže stanici si vychutnáme povídku amerického humoristy Marka Twaina. Chybět nebudou tipy na dětský den s Rádiem Blaník.

Ochlazení na rockových vlnách i španělský temperament

První tip směřuje k poslechu rádia Beat. V parném létě naladíte ochlazení v podobě „Severského víkendu„, nejlepší rockové kapely ze severských států vysílá rádio Beat tuto sobotu a neděli od 08:00 do 19:00. Ani tento víkend nebude chybět Rocková pípa, tentokrát v klubu Modrá vopice, po 23. hodině zahrají Matahari a Unsouled.

ROZHOVOR S V.SOCHOREM: Česká BBC byla nezávislá díky financím zvenčí. Politici si na ni netroufli

Španělské rytmy se ponesou vysílání rádia Kiss 98, o víkendu pokračuje tematický speciál, který je každý týden vyhrazen jednomu světovému jazyku. Největší hity ve španělském znění (i třeba songy, které jsou známy spíše z angličtiny od Enrigue Iglesiase či Shakiry) naladíte v sobotu a neděli. Koncert na přání Classic FM tentokrát Falla: Španělské písně.

Z TOHOTO TÝDNE: Hitrádio FM má nový dopolední program. Jaký je a co nabízí?

Koncert skupiny Olympic (Jasná zpráva – jedeme dál) a Vladimíra Mišíka & ETC (Archa) uslyšíte o víkendu na rádiu Impuls. Gama rádio odehraje Progres 2 a jejich Třetí knihu džunglí. Čas Rock zahraje W.A.S.P. a jejich stejnojmenné album, Rock Radio v Rockovým referendu zpestří vysílání deskou Našim klientům od skupiny Wohnout.

PROGRAMOVÉ TIPY RADIOTV: 28. týden 2011

vikend_tipy_banner_004

Víkendové rozhovory ve vysílání

Stříbrný vítr Jaromíra Ostrého přivítá v sobotu na ČRo Brno spisovatelku Pavlínu Brzákovou, řeč bude o Sibiři, tamních šamanech, o vodce, stranou nenechá rozhovor ani dramatické zážitky.

PSALI JSME: Regionální stanice ČRo putují za posluchači, rozdávají ceny a pouští rozhlasové hry

Frekvence 1 ve víkendovém Pressklubu přivítá Karolínu Peake, místopředsedkyni vlády z Věcí veřejných, a Ludvíka Hesse, zakladatele baby boxů.

Americký pohled na „strašlivý“ německý jazyk

Na vlnách ČRo 3 – Vltava pokračuje seriál ze starověkého Egypta s názvem „Faraon“, autorem je Boleslaw Prus. Povídka „O strašlivém jazyce německém“ z pera amerického humoristy Marka Twaina vysílá ČRo 3 – Vltava v interpretaci Michala Pavlaty.

Za sluníčkem, na grilovačku, do kempu a za zajíčky

Rádio Blaník pokračuje v Letních slavnostech, tuto sobotu zavítá do města Náchod. O den později se koná Den dětí v Peci pod Sněžkou, akce měla proběhnout před 14 dny, kvůli nepříznivému počasí ale byla odložena. Do aquaparku v Olomouci tento víkend zavítá promo tým Hitrádia Apollo, na příchozí čekají dárečky, malování na obličej a mnoho jiného.

Rádio Čas pořádá Neckyádu u Travise v Olomouci-Řepčíně a Grilovačku na Valašsku.

SOUVISEJÍCÍ: Léto na Kiss Rádiích: Oslava narozenin a soutěže o akvárium či fotoaparát

Kiss Hády zvou na Prázdninové Open Party – Pošleme vás k moři LIVE, v ATC Merkur v Pasohlávká čeká příchozí DJ Pepa Karady, hlavní cenou bude zájezd k moři. Kiss Jižní Čechy startuje Kiss Summer Tour 2011 v kempu U Nojd v Rožmberku. Kromě soutěží čeká na návštěvníky pečené selátko, drinky a zábava.

Rádio Haná zve na Hot Bunnies Sexy Night s legendárním DJ Markem Bergerem, kromě hitů 80. a 90. let zve výrazná DJ osobnost na disco, R’n’B či latino. V olomouckém klubu Meex se chystá sexy fotokoutek, soutěže, krásné slečny, VIP Champaigne lounge s čokoládovou fontánou s tropickým čerstvým ovocem.

vikend_tipy_banner_003Nejpodrobnější informace z českého víkendového éteru každou sobotu jen na RadioTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .