Změny v rádiích skupiny Lagardere

lagardere_groupRádia skupiny Lagardere Active ČR prochází personálními obměnami.

První změny se dotkly rádia Evropa 2, z éteru se odmlčel víkendový moderátor Karel Zídka, jemuž byla vyhrazena víkendová odpoledne (12-18). Jeho místo nově zaujal Jiří Formánek, doposud se objevoval ve všednodenním večerním vysíláním. Zprávařský tým Evropy 2 také došel k zeštíhlení. Posel „maxima dobrých zprávPaulo Nangue, který přinášel zprávy ve všední dny v čase 15-18, odešel rovněž (záznamy si můžete poslechnout na webu Evropy 2). Svou pouť éterem Evropy 2 ukončil i Pavel Vondrák, reportéra a zprávaře nahradila nová posila Tereza Loucká. Ranní zprávařka Lucie Šilhánová, již můžete vídat i na stanici Nova Sport, zůstává nadále jako součást Ranní show Leoše Mareše a Patrika Hezuckého.

Obměnou prochází také Rádio Bonton, před časem odešel odpolední moderátor Martin Vašíček (dříve působil na Evropě 2). Vysílací pásmo mezi šestou a osmou večerní zůstává bez moderátora. V této době je (počínaje 1.červnem) pro posluchače připraven nový nemoderovaný blok s názvem „Pošli to dál„. Posluchači mohou nechávat na záznamníku své vzkazy v maximální délce jedné minuty s přáním konkrétní skladby, které budou následně odvysílány. Pokud bude vzkaz zanechán do pravého poledne, odvysílá jej Bonton ještě v ten samý den večer. Více na webu Rádia Bonton.

I z Frekvence 1 odchází moderátorka, konkrétně Míša van Erne. Ta prošla ve svých počátcích víkendovým vysíláním Frekvence 1, následně ve všední dny vystřídala za moderátorským mikrofonem Terezu Pergnerovou. Loni v dubnu se opět stáhla do víkendového vysílání (11-16), ke slyšení ale byla i ve všední dny, kdy zastupovala například Tomáše Krejčíře nebo Dianu Kobzanovou. Koncem května odešla. Víkendový proud vysílání tak obstarávají pouze muži – Petr Vágner (6-11), repríza ranní show Den začíná v osm (11-12) a Karel Rychlý (12-17). V pět hodin odpoledne přichází Pressklub Luboše Xaver Veselého, moderované vysílání končí v 17.30. Následují písničky s předtočeným komentářem Miroslava Michálka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .