Zlín vstupuje do dospělosti s novým zvukem a pořady

radio-zlinAUDIO A KAMPAŇ UVNITŘRádio Zlín letos slaví 18 let od zahájení vysílání, posluchači se mohou těšit na novinky v programovém proudu. Stanice se navíc ozve v novém. Jako první přicházíme s informacemi o novinkách Rádia Zlín.

Rádio Zlín tento rok operuje se sloganem „Letos je nám 18 a nepřestáváme (si) hrát„, stanice vyjíždí za svými posluchači na různé akce, jedno bowlingové klání se už konalo minulý měsíc, druhé utkání posluchačů a rádia se bude konat v závěru února. Na webu www.radiozlin.cz pak najdete kompletní rozpis všech akcí.

SELF-PROMOTION: VALENTÝNSKÁ VYZNÁNÍ

Krize, nekrize, když je někomu 18 let a stává se plnoletý, musí to pořádně oslavit. A radio není nic jiného, než takový citlivý, vnímavý, stále mladý a hlavně mooccc rošťácký „človíček“,“ říká pro RadioTV Martin Malúš, programový ředitel Rádia Zlín, zároveň dodává, že oslavenci jsou vlastně všichni posluchači. Každý měsíc se však nekonají jen off-air akce, každý týden rozdá tým stanice mnoho dárků, nyní se rozdávají například pobyty v zimních střediscích na Slovensku či permanentky, chystá se i soutěž k svátku svatého Valentýna.

PSALI JSME: Rádio Zlín obměňuje programové schéma

To hlavní však teprve přichází. V polovině ledna prošlo programové schéma Rádia Zlín obměnami, novinky však přinese Rádio Zlín už od 15.února. V denním proudu budete nově moci slýchat dvě hudební rubriky. První z nich je Hitbox Kuby Ohnutka, věnovat se bude aktuální hudbě. Naopak Hvězdný prach Petra Uhříka plánuje mapovat hudební archiv 80.let. Programový ředitel Martin Malúš říká, že angažování obou protagonistů nebylo náhodou. Záměrně proti sobě byli postaveni služebně nejstarší Petr Uhřík (ten vysílá po celou dobu existence média) a naopak mladý Kuba Ohnutek.

SELF-PROMOTION:
HVĚZDNÝ PRACH PETRA UHŘÍKA
HITBOX KUBY OHNUTKA

Stěžejní programovou novinkou je i talk-show Odpolední trolejbus. V nové odpolední show budete moci slýchat dvojici Martin Malúš – Kuba Ohnutek, na co se můžeme těšit? Oba mají jezdit po tematických zastávkách a „nic jim nebude svaté„. Více nám programový ředitel nechtěl prozradit, posluchači však mohli slyšet pilotní silvestrovský díl. 

SELF-PROMOTION: ODPOLEDNÍ TROLEJBUS

V programu zůstávají i některé speciální programové rubriky, některé však z éteru zmizí. Objevovat se ve vysílání budou pod jednotným názvem Radio Zlín EXTRA: „Nabídneme tím jakousi přidanou hodnotu do toho, kterého dne. Ale i tady se vyskytnou novinky.“ Jisté změny se plánují i v ranním drivu Petra Uhříka a dopoledním bloku Wendy Březinové, jejich proud se má okořenit: „Ostatně oni dva jsou také už samotným „kořením“ a tak jim jen dodáme více ingrediencí, aby posluchhačům ještě více chutnaly.“

SELF-PROMOTION: RÁDIO ZLÍN EXTRA

Ten, kdo však naladí vysílání od 15.února, bude svědkem i dalších proměn. Rytmus denního vysílání má dostat větší švich a jednoduchost. Vévodit všem změnám bude i jasnější grafika, tedy zvukový obal.

 new_a0_kzms-zpravy

 new_a0_pu-rano

 new_a0_wb-vendy

 new_a0_komm-trolejbus

Nová kampaň Rádia Zlín, která bude promovat novinky v programu. Pro zvětšení klikněte myší.
 

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Barka

    Radio není nic jiného než takový citlivý, vnímavý, stále mladý a hlavně mooccc rošťácký „človíček. Pane programový řediteli , jsem jeden z lidí , kterým tímhle
    človíčkem berete frekvenci 96.2 UB . Nebylo by špatné kdyby jste z toho rošťáka
    po 18 letech stvořil konečně dospělého.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: