YouRadio míří do chytrých telefonů

youradio_smartNÁHLEDY UVNITŘ – Společnost Lagardère Active ČR právě dnes spustila novou aplikace YouRadio pro chytré telefony, hrát bude jen to, co si uživatel nastaví.

Služba YouRadio je součástí serveru o muziace Koule.cz, spuštěna byla 18. května 2009 tehdy ještě pod názvem Musiline. Původně internetové rádio hraje na přání posluchačů, uživatelé si totiž mohou navolit své preference: „Nabízíme lidem možnost poslouchat a volit jen takovou hudbu, na kterou mají zrovna chuť, náladu a která se jim líbí,“ popsal ředitel divize digitálních médií společnosti Lagardère Active Lubor Zoufal. „Jednoduše vyberou interpreta nebo žánr a poslouchají. YouRadio jim pak nabízí další hudbu ve stejné náladě. Skladby, které se jim líbí nebo nelíbí, mohou označit a vytvořit si tak v podstatě vlastní rádio na míru.“

K TÉMATU: Ovlivní rádio na přání podobu dnešních rozhlasových stanic?

V databázi YouRadio najdou zájemci české i zahraniční skladby od více než 7 000 interpretů napříč různými žánry (disco, blues, rap, pop, rock, funk či country). Aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Android je zcela zdarma, mobilní službu YouRadio pro Lagardère Active vyvinulé české studio Inmite.

Z ARCHIVU: Lagardere a Centrum uvádí RadioCafe.cz

Připomínáme, že zcela nové aplikace pro chytré telefony iPhone spustila minulý týden tři rádia společnosti Lagardère Active ČR. Při poslechu Frekvence 1, Evropy 2 či Rádia Bonton mohou uživatelé využít budík a načasování automatického vypnutí. Aplikace navíc upozorňuje na oblíbené skladby uživatele a zobrazuje playlist. Ke stažení zdarma jsou ke stažení v App Store, naladit mohou uživatelé i některé s tematických webových rádií. Pro operační systém Android jsou stejné přehrávače aktivní již měsíc.

youradio_screensNáhledy nové aplikace, kterou dnes spustila společnost Lagardère Active ČR. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .