Vychutnejte si Pochoutkové léto s ČRo Region

region_stcStředočeské regionální studio Českého rozhlasu pokračuje i tento týden s Pochoutkovým létem, s Kateřinou Cajthamlovou můžete hubnout a čekají i další programy a soutěže.

Český rozhlas Region v rámci Pochoutkového léta zamířil teno týden do Francie. Na internetové prezentaci najdete podrobný obsah programu. Chutné recepty uslyšíte ve všední dny po desáté hodině dopolední a odpoledne po 15. hodině můžete vyhrát zajímavé knižní ceny tematicky svázené s cílovou zemí. Pravidelným hostem ČRo Region je Kateřina Cajthamlová, tento čtvrtek se paní doktorka zaměří na ranní rozcvičky. Na webu najdete i rozhovor s moderátorem Patrikem Rozehnalem.

S ČRo Region se můžete stát Středočeským zahrádkářem roku 2010. Popáté se koná soutěž, jejíž vítěz získá zahradní techniku, předplatné časopisu Zahrádkář, ale i další hodnotné ceny. Až do 25. srpna posílejte fotky svých zahrádek na adresu: Český rozhlas Region, Hybešova 10, 186 72 Praha 8 nebo na mail zahradkar@rozhlas.cz.  Připojit musíte svou adresu a telefonní číslo.

A navíc už v srpnu budete moci oslavit narozeniny ČRo Region. Tradiční akce se bude konat i letos poslední srpnovou sobotu (28. srpna), dostavíte-li se na lázeňskou kolonádu v Poděbradech, uvidíte program, kterým vám provedou moderátoři rozhlasu. Více informací se dozvíme až v srpnu.

LÉTO S ČESKÝM ROZHLASEM:
ČRo Pardubice v létě rozkvete
Léto plné čtení a humoru na ČRo Olomouc
Velká letní hra se rozbíhá na vlnách ČRo Sever

Bohatý servis Radiožurnálu, letos ne však na Jadranu
Autorské čtení a Prázdniny u babičky na ČRo Brno

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .